تماس با ما

  1. خانه
  2. >
  3. تماس با ما

تماس با فروش مصالح ساختمانی آقای مصالح

جهت تماس با آقای مصالح و خرید مصالح ساختمانی میتوانید از طریق راههای ارتباطی ذیل با ما تماس بگیرید. مشاوران فروش مصالح ساختمانی ما آماده پاسخگویی به سولات شما هستند.

 

درباره آقای مصالح بیشتر بدانیم

آقای مصالح در سال ۱۳۹۰ با یک تیم ۵ نفره فعالیت خود را آغاز کرد. در ابتدای کار توانستیم تنها با اخذ ۳ نمایندگی از برندهای معتبر سیمان – گچ و پودر سنگ در فروش مصالح ساختمانی شروع کار کنیم.

امروزه مفتخریم که با برند آقای مصالح توانسته ایم بصورت ۸ سال متوالی در خدمتگذاری شما بوده به تهیه و توزیع و پخش مصالح ساختمانی در سراسر تهران و بیش از ۷۵۰ پروژه معتبر  بپردازیم.

آقای مصالح اکنون یکی از برترین برندها در فروش مصالح ساختمانی است. چرا که توانسته با خرید سرویسهای تحویلی مصالح ساختمانی را با بالاتریت سرعت در محل تحویل دهد.

شعار آقای مصالح برتری عملیاتی تا جلب رضایت مشتری نسبت به دیگر برندهاست.

تماس با مشاوران و کارشناسان

 

به راحتی با یک تماس تلفنی کوتاه میتوانید از را راهنمایی و مشاوره کارشناسان و مشاوران ما بهره مند شوید. با استفاده از این این مشاوره ها و انتخاب بهترین مصالح ساختمانی اقدام به خرید مصالح ساختمانی نمایید.

آقای مصالح

اطلاعات تماس

home

تهران ، اتوبان ستاری شمال ، سیمون بولیوار ، خیابان سجاد ، فروش مصالح ساختمانی آقای مصالح

phone

021-46136774

phone

0912-1965535 گنجی زاده

شبکه های اجتماعی

Instagram
WhatsApp
Telegram

نظرات ،انتقادات و پیشنهادات

با ارسال نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود در جهت ارتقاء آقای مصالح ما را یاری نمایید. چرا که این نظرات ما را در جهت برطرف کردن کاستی های ما یاری نماید. این درگاه ارتباطی یک پل ارتباطی مستقیم با مدیریت آقای مصالح میباشد.

این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این قسمت نباید خالی باشد
فهرست
تماس بگیرید