خرید پودر سنگ

folder_openمصالح ساختمانی
comment13 دیدگاه

خرید پودر سنگ

یکی از پرکاربردترین انواع مصالح که امروزه در بیشتر صنایع از آن استفاده می‌ کنند پودر سنگ است، این محصول به دو صورت طبیعی و صنعتی قابل تولید می‌باشد؛ در روش طبیعی از فرسایش سنگ‌ ها در طبیعت پودر سنگ تولید می‌شود، در حالی که در روش صنعتی با استفاده از دستگاه‌ های قدرتمندی مانند آسیاب‌ های کوبشی یا سنگ شکن‌ ها اقدام به پودر کردن سنگ معادن یا سنگ‌ های موجود در طبیعت کرده و پودر سنگ را به وجود می‌ آورند.

امروزه از بیشتر سنگ‌ ها پودر سنگ به دست می‌ آورند، همچنین می‌ توان آنها را در شکل و اندازه‌ های مختلف، برای مصارف گوناگون تهیه کرد.

خرید پودر سنگ بصورت بسته و فله با تماس با مشاوران آقای مصالح  ۰۹۱۲۱۹۶۵۵۳۶۵ گنجی زاده انجام میشود. فروش پودر سنگ بصورت کلی و جزئی در این سایت پذیرفته میشود.

پودر سنگ چیست؟

پودر سنگ که با نام خاک سنگ نیز شناخته می‌شود از آسیاب شدن سنگ‌های مختلف به روش طبیعی یا صنعتی ایجاد می‌شود و حالتی کاملاً پودری و آردی دارد، در حال حاضر بیشتر پودر سنگ استفاده شده در صنایع و شهرسازی به روش صنعتی تولید می‌شود و می‌تواند استفاده‌های متنوع و گوناگونی داشته باشد.

انواع پودر سنگ از نظر اندازه و شکل ذرات با یکدیگر تفاوت دارند به این صورت که شکل کریستال‌ها و اندازه ذرات آنها می‌تواند با یکدیگر متفاوت باشد مثلاً در مورد پودر سنگ طبیعی بیشتر آن‌ها دارای شکل گرد هستند اما در نوع صنعتی، شکل ذرات آنها نوک تیز است.

در حال حاضر بیشتر از سنگ‌هایی مانند آهن، گرانیت، گچ و کربنات کلسیم اقدام به تولید پودر سنگ می‌کنند که هر کدام از آنها ویژگی‌های ظاهری یا رنگ‌های مخصوص به خود را دارد.

پودر سنگ در اثر کوبیده شدن انواع کانی‌های مختلفی که در طبیعت وجود دارد مانند : سنگ آهک یا کربنات کلسیم , سنگ مرمریت , سنگ گرانیت , سنگ آهن , سنگ نقره و … پودری به دست می‌آید که ویژگی‌های سنگ اصلی را دارد.

انواع پودر سنگ

انواع پودر سنگ

 • پودر سنگ سوپر
 • پودر سنگ سفید
 • پودر سنگ رنگی

به دلیل وجود تنوع بالا در سنگ‌ها و وجود داشتن معادن زیاد در کشور ایران، امروزه می‌توان از برخی از این سنگ‌ها اقدام به تولید پودر سنگ برای مصارف صنعتی و کارخانه‌ای کرد؛ از مهمترین انواع پودر سنگ می‌توان به پودر سنگ شفق، پودر سنگ سوپر یا ویژه، پودرهای سنگ معمولی که آنها را از کربنات کلسیم و سنگ آهگ تولید می کنند و در آخر پودر سنگ رنگی که معمولاً از سنگ‌های گرانیت و سنگ‌های مرمر تهیه می‌شوند.

علاوه بر موارد ذکر شده، پودر سنگ جوشقان اصفهان، پودر سنگ ساوه و پودر سنگ الیگودرز نیز از دیگر محصولاتی هستند که دارای کیفیت بالا و موارد استفاده زیادی در اکثر صنایع یا رنگ سازی هستند و در حجم بالا از آنها استفاده می‌کنند. انواع پودر سنگ نام برده شده در کنار داشتن استفاده و ویژگی‌های مشابه ممکن است موارد استفاده گوناگون و مختلفی مانند قیمت متنوع و کیفیت و استفاده های مختلف داشته باشند که شما قبل از تهیه باید با انواع آنها آشنا شده و نوع مناسب را تهیه نمایید.

پودر سنگ یا خاک سنگ را در بسته‌بندی‌های مختلفبا وزن  ۱۵ و ۳۰ کیلوگرمی می‌توان در بازار یافت.

سفیدترین پودر مربوط به  پودر آهک میباشد. ذرات در پودر به‌دست‌آمده از سنگ‌های مختلف در اندازه‌های میکرون است و از جهاتی به آرد بسیار شبیه است. ازاین‌ رو به آن آرد سنگ نیز میگویند.
رنگ‌های به‌دست‌آمده در پودرهای سنگ رنگی از نوع سنگ اصلی آن منشا میگیرد.

این سنگ‌ها علاوه بر اینکه رنگ‌های مختلفی دارند از ویژگی‌های مختلفی نیز برخوردار هستند.

انواع برندهای پودر سنگ موجود در آقای مصالح

 • پــودر سنــگ ساوه به قیمت مناسب
 • پــودر سنــگ ساوه کیسه ۱۵ کیلوگرمی
 •  پــودر سنــگ ساوه به قیمت مناسب
 • پــودر سنــگ ساوه کیسه ۳۰ کیلوگرمی
 • پــودر سنــگ ساوه پاکتی ۴۰کیلوگرمی
 • پــودر سنــگ ساوه به صورت عمده
 • پودر سنگ ساوه فله ای معمولی
 • پــودر سنــگ ساوه فله ای
 • پــودر سنــگ ساوه در غرب تهران

کاربرد پودر سنگ

بیشترین کاربردی که از پودر سنگ دارد در صنعت ساختمان‌ هست. این ماده معمولاً با دیگر مصالح ساختمانی مثل گچ , سیمان و سیمان سفید ترکیب می‌شود و به دلیل چسبندگی زیادی که دارد باعث افزایش مقاومت و استحکام سازه می‌شود.

همچنین از ترک خوردن و پوسته شدن سیمان بعد از خشک شدن نیز جلوگیری میکند. پودر سنگ تولیدشده از سنگ‌های دگرگونی مثل پودر سنگ مرمر دارای درجه خلوص بالاتری بوده و از آن برای مصارف مختلف صنعتی استفاده می‌شود.

در حال حاضر انواع مختلف پودر سنگ به دلیل داشتن تنوع مدل و ظاهر می‌تواند موارد استفاده و کاربرد مختلفی داشته باشد که در زیر به مهمترین کاربردهای پودر سنگ اشاره می‌کنیم:

 • برای تولید مصالحی مانند سنگ فرش، سیمان و موزاییک برای استفاده در خیابان‌ها، منازل و پیاده‌ رو ها، پودر سنگ کاربردهای مختلفی دارد.
 • برای تولید آسفالت مصرفی در جاده‌ها به منظور حجم دهنده و اتصال دهنده بین ذرات از پودر سنگ استفاده می شود.
 • در کوره‌های انفجاری برای تهیه انواع سرباره مذاب از پودر سنگ استفاده می‌شود.
 • در سال اخیر از پودر سنگ به دلیل داشتن خاصیت میکروب کشی و تنظیم اسیدیته در فاضلاب‌های شهری به منظور تصفیه و یا رفع خاصیت اسیدی آب استفاده می‌شود.
 • این ماده در کشاورزی نیز برای اصلاح خاک‌های اسیدی و افزایش ph خاک مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • برخی از پودر سنگ‌ها برای تامین خوراک طیور استفاده می‌شوند زیرا دارای کربنات کلسیم و مواد معدنی مفید جهت هضم غذای طیور هستند.

کاربردهای دیگر پودر سنگ عبارتند از :

 • کاربردهای پودر سنگ در صنایع
 • کاربرد پودر سنگ برای مجسمه‌سازی
 • پاشش روی قیرگونی کاری
 • دوغاب دهی سنگ , کاشی و سرامیک با مخلوط پودر سنگ و سیمان سفید
 • استفاده از سنگ نمره , پودر سنگ و سیمان سفید برای نمای ساختمان
 • حجم دهنده و اتصال‌دهنده ذرات برای آسفالت جاده‌ها
 • ماده گدازآور در کوره‌های انفجاری برای تولید سرباره مذاب
 • تصفیه فاضلاب‌های شهری به دلیل ویژگی‌های میکروب‌کشی و ضدعفونی‌کننده
 • دارای خاصیت ضد اسیدی برای باز کردن راه فاضلاب‌ها
 • اصلاح خاک‌های اسیدی در کشاورزی با افزایش پی هاش خاک مناسب برای رشد گیاهان
 • سند بلاست
 • خوراک دام و طیور به‌ عنوان سنگ‌ریزه و شن برای هضم غذای آن‌هاو …

تولید پودر سنگ

پودر سنگ که جزء مواد با ارزش و پر کاربرد در صنایع مختلف است، به روش‌های گوناگون مانند طبیعی و صنعتی یا همان مصنوعی تهیه می‌شود. در روش طبیعی سنگ‌های مختلف به روش‌های گوناگون پودر و نرم می‌شوند، مثلاً در اثر سایش بین سنگ‌های بستر رودخانه، ایجاد پودر سنگ از طریق نفوذ آب در سنگ، فرسایش سنگ‌ها از طریق روی هم قرار گرفتن و یخبندان تولید می‌شود.

در روش صنعتی با استفاده از ماشین آلات و دستگاه‌های مخصوص اقدام به کوبیدن و آسیاب کردن انواع سنگ‌ها می‌کنند؛ در این روش سنگ‌ها پس از استخراج از معادن به کارخانه‌ها منتقل می‌شوند تا عملیات کوبش روی آنها انجام شده و سپس با استفاده از توری‌های مخصوص اقدام به الک و سپس بسته بندی آنها می‌کنند.

قیمت پودر سنگ

 در کنار کیفیت بالا، قیمت پودر سنگ برای بسیاری از خریداران مهم است، برای استفاده‌های صنعتی یا افرادی که دارای مصالح فروشی هستند قیمت این محصول فوق العاده اهمیت دارد، در حال حاضر عوامل گوناگونی روی تعیین قیمت انواع پودر سنگ تاثیر گذار هستند؛ مثلاً نوع خرید که از واسطه باشد یا به صورت مستقیم از کارخانه و معدن باشد می‌تواند روی تعیین قیمت آن تاثیر گذار باشد.

علاوه بر این نوع سنگ استفاده شده و درجه خلوص آن نیز باعث تعیین قیمت نهایی می‌شود. به طور معمول خرید عمده این محصول سبب می‌شود تا شما هزینه کمتری برای خرید آنها پرداخت نماید، علاوه بر این به دلیل قیمت ارزانی که پودر سنگ نسبت به دیگر مصالح ساختمانی دارد امروز خرید و استفاده از آن افزایش زیادی یافته است و بسیاری از افراد برای افزایش استحکام، ضد آب کردن و حجم دهندگی محصولات و تجهیزات، از آن استفاده می‌کنند.

کمترین قیمت پودر سنگ و کرایه حمل را از ما بخواهید. برای خرید پودر سنگ غرب تهران و سراسر تهران با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید پودر سنگ و فروش انواع مصالح ساختمانی با آقای مصالح تماس بگیرید

امروزه پودر سنگ از پرکاربردترین مواد در ساخت و ساز یا تولید محصولات و تجهیزات مختلف است و به دلیل قیمت کم و در دسترس بودن، توانسته است نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند. در حال حاضر خرید پودر سنگ با کیفیت بالا و جنس خالص و مرغوب، اهمیت زیادی دارد و می‌تواند با هزینه بسیار کم باعث راه اندازی بسیاری از کارها یا تولید مواد و محصولات مختلف در صنایع شود. علاوه بر این استفاده از آن ضرر و خطری برای انسان، طبیعت و موجودات ندارد و شما با هر شغل و حرفه‌ای می‌توانید با خیال راحت از آن استفاده نمایید.

 

خرید و فروش پــودر سنــگ قم به قیمت مناسب – پــودر سنــگ قم کیسه ۱۵ کیلوگرمی – فروش پــودر سنــگ قم به قیمت مناسب – فروش پــودر سنــگ قم کیسه ۳۰ کیلوگرمی – فروش پــودر سنــگ قم پاکتی ۴۰کیلوگرمی – فروش پــودر سنــگ قم  به صورت عمده – فروش پودر سنگ قم فله ای معمولی – فروش پــودر سنــگ قم فله ای – فروش پــودر سنــگ قم در غرب تهران

۰۹۱۲۱۹۶۵۵۳۵ گنجی زاده

آقای مصالح را در اینستاگرام دنبال کنید

فروش پودرسنگ ساوه ، خرید پودر سنگ

سوالات متداول

بسته به نوع سفارش و فاصله ما از محل پروژه این زمان متفاوت بوده اما معمولا کمتر از ۱۲ ساعت است

از آنجا که تعداد ماشینهای حمل بار بسیار زیاد است برای رضایت مشتری سعی شده تا از سرویسهای اقتصادی برای کرایه حمل استفاده شود.

از آنجایی که آقای مصالح دارای عاملیت بسیاری از مصالح ساختمانی است تمامی قیمتها به قیمت درب کارخانه عرضه میگردد.

13 دیدگاه. همین الان خارج شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس بگیرید