قیمت گچ

  1. خانه
  2. >
  3. قیمت گچ

قیمت گچ در آقای مصالح

خرید مصالح ساختمانی ، فروش مصالح ساختمانی ، قیمت مصالح ساختمانی

برای دریافت قیمت روز گچ با پایین ترین قیمت و قیمت درب کارخانه در سراسر تهران با کارشناس آقای مصالح ، آقای گنجی زاده ۰۹۱۲۱۹۶۵۵۳۵ تماس حاصل نمایید.

قیمت گچ ۱۴۰۰

با توجه به شرایط اقتصادی و نوسان قیمت ها ، پیدا کردن مناسب ترین قیمت یک محصول همواره از دغدغه های خریداران و مصرف کنندگان بوده و هست. قیمت‌گچ در سال های اخیر خصوصا قیمت گچ ۱۴۰۰ و انواع مصالح نیز از این قاعده مستثنی نبوده است.

قیمت انواع گچ بسته به نوع گچ و وزن کیسه متفاوت است. هم اکنون با تماس با کارشناس فروش آقای مصالح با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۵۳۵ می توانید نرخ انواع گچ ساختمانی را در وزن های ۲۵ کیلویی ، ۳۰ کیلویی ، ۴۰ کیلویی ، ۵۰ کیلویی و برندهای مختلف گچ را استعلام و با قیمت کارخانه در محل تحویل بگیرید :

  1. قیمت گچ ۱۴۰۰ مخصوص سفید کاری و خرید گچ زیرکاری در تهران
  2. قیمت گچ میکرونیزه و گیپتون در سال ۱۴۰۰
  3. قیمت‌ دیوار گچی یونولیت دار ( عایق صدا ) در تهران
  4. قیمت‌گچ پلیمری دستی و پاششی (برای استفاده با گچ پاش)
  5. قیمت انواع گچ و خاک فله و انواع گچ های صادراتی ۱۴۰۰
  6. گچ قرمز ، بلور ، پایا ، اصلاح شده و گچ ساوه طلایی
  7. قیمت دیوار گچی پیش ساخته در تهران

قیمت گچ در سال ۱۴۰۰ به چه عواملی بستگی دارد؟

می دانیم که گچ یکی از پر مصرف ترین مصالح ساختمانی است که در مراحل مختلف کار از ساخت ملات و زیرکاری گرفته تا ساخت گچبری های زینتی کاربرد دارد. اما گچ های قدیمی دارای مشکلاتی بوده اند که با خلاقیت هایی این ایرادات در گچ های مدرن برطرف شده اند و این مساله سبب گران تر شدن آنها شده است.

به طور کلی در هر زمانی کیفیت و میزان تقاضا عواملی هستند که قیمت گچ در تهران و سایر استان ها را تحت تاثیر قرار می دهند خصوصا قیمت گچ ۱۴۰۰ که رشد چشمگیر تری به نسبت سال های گذشته داشته است.

معمولا گچ‌های ترکیبی گران تر از گچ های متداول عادی هستند و این به علت ویژگی ها و برتری های این نوع ترکیبی از گچ نسبت به مدل معمولی گچ می باشد. این گران تر بودن به شکلی است که برای نمونه گاهی قیمت گچ ساتن حدود هفت برابر و یا قیمت گچ پاششی تا شش برابر گچ های عادی سفید کاری است.

این قاعده برای گچ های میکرونیزه و گیپتون نیز صادق است. تنها گچ خاک است که تا حدودی ارزان تر از گچ ساختمانی عادی است.

شما باید دستمزد و هزینه اجرت گچ کار و گچبر نیز باید در محسابات خود لحاظ کنید. مجموع این هزینه ها در مبلغ پرداختی نهایی سفید کاری یا گچبری ساختمان شما اثر گذار هستند. همچنین تعداد کارگران و بنا کاران ماهر و با تجربه و همینطور زمانی که صرف کار می شود نیز باید لحاظ شوند.

قیمت گچ ۴۰ کیلیویی

گچ به طور مستقیم در آقای مصالح از کارخانه خریداری و به بازار عرضه میگردد. برای دریاقت قیمت‌گچ ۴۰ کیلیویی از آنجا که بصورت و به روز می باشد با ۰۹۱۲۱۹۶۵۵۳۵ گنجی زاده تماس حاصل فرمایید.

قیمت گچ در تهران

از آنجایی که فروشگاه مصالح ساختمانی آقای مصالح در استان تهران مستقر است و نیز آقای مصالح دارای عاملیت بسیاری از کاخانجات گچ می باشد پایین ترین قیمت گچ در تهران را میتوانید از ما بخواهید.

کارشناس ما ۰۹۱۲۱۹۶۵۵۳۵ گنجی زاده همواره پاسخگوی شما خواهد بود.

برای مشخص کردن قیمت گچ ، دیوار گچی پیش ساخته ، بلوک گچی و… باید وزن کل سفارش ، تعداد کیسه ها و سایر اقلام مورد نیاز را در نظر گرفته و هزینه ارسال به محل پروژه در تهران را نیز لحاظ کنیم.

در پروژه های عمرانی و ساختمانی به موقع و سریع رساندن سفارش به محل پروژه یکی از دغدغه های اصلی کارفرمایان و فعالان این بخش است. تحویل به موقع مصالح و گچ در تهران و در محل پروژه یکی از نکاتی است که تیم فروش آقای مصالح سعی در به عمل رساندن آن دارد.

کاربرد گچ بیشتر برای سفیدکاری و گچ کاری روی سطوح ناصاف است.

گچ موجود در سایت آقای مصالح یکی از با کیفیفت ترین انواع گچ بوده که میتوانید آن را در سریعترین زمان در محل تحویل بگیرید.

">

قیمت گچ گیپتون

جهت دریافت قیمت گچ  و خرید مصالح ساختمانی با آقای مصالح تماس بگیرید

۰۹۱۲۱۹۶۵۵۳۵ گنجی زاده

آقای مصالح را در اینستاگرام دنبال کنید

سوالات متداول

بسته به نوع سفارش و فاصله ما از محل پروژه این زمان متفاوت بوده اما معمولا کمتر از ۱۲ ساعت است

از آنجا که تعداد ماشینهای حمل بار بسیار زیاد است برای رضایت مشتری سعی شده تا از سرویسهای اقتصادی برای کرایه حمل استفاده شود.

از آنجایی که آقای مصالح دارای عاملیت بسیاری از مصالح ساختمانی است تمامی قیمتها به قیمت درب کارخانه عرضه میگردد.

فهرست
تماس بگیرید