قیمت آهک

  1. خانه
  2. >
  3. قیمت آهک

قیمت آهک  در آقای مصالح

خرید مصالح ساختمانی ، فروش مصالح ساختمانی ، قیمت مصالح ساختمانی

مناسب ترین قیمت آهک فله و قیمت آهک شکفته را بصورت تحویل در محل و پرداخت در محل از آقای مصالح بخواهید. جهت آگاهی از قیمتها میتوانید با کارشناس ما آقای گنجی زاده ۰۹۱۲۱۹۶۵۵۳۵ تماس بگیرید.

انواع آهک از بهترین انواع کارخانه ها در بازار مصالح ساختمانی در سایت آقای مصالح و دارای تعرفه مناسبی به جهت حمل و کرایه خواهد بود.

آقای مصالح با در دست داشتن عاملیت و نمایندگی آهک میتواند یاری رسان شما در خرید آهک باشد.

آهک در دو نوع آهک فله و آهک شکفته در بازار یافت میشود.

 

از آنجایی که قیمت مصالح ساختمانی به دلیل نوسانات باز بصورت مداوم در حال تغییر است برای اصلاع دقیق از قیمتها با تماس با ما از قیمت دقیق مصالح ساختمانی اطمینان حاصل نمایید.

قیمت آهک شکفته
قیمت = تماستحویل و پرداخت در محل
  • آهک شکفته
  • هزینه حمل جداگانه
  • حمل به سراسر تهران
قیمت آهک

قیمت آهک فله

قیمت آهک فله در بازار به ازای هر تن متغیر می باشد. این قیمت ها با شرایط و ویژگی های مختص به خود متنوع است. اگر ارسال میزان زیادی از آن مدنظر باشد، خوب به نسبت هزینه انتقال فله به صرفه تر است. این آهک در بین مصرف کنندگان بسیار محبوب است و به دلیل قیمت و سطح کیفی از فروش خوبی برخوردار است.

در مورد قیمت آهک فله

قیمت آهک فله به دلیل ارزان بودن خود آهک، بسیار برای مصرف کنندگان مهم است. آهک خود در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرد، و انواع آن را می توان به آهک هیدراته، صنعتی، زنده، شکفته، فله و غیره تقسیم بندی نمود. که هر یک براساس میزان مصرف و نوع حمل و نقل آن قیمتی جداگانه دارد. البته امروزه به دلیل افزایش قیمت مصالح تغییراتی نیز بر قیمت حمل آنها از مکان مورد نظر به مقصد دلخواه صورت گرفته است، که بایستی این شرایط را پذیرفته، و هزینه مورد نظر را پرداخت نمود. اما توصیه ما به شما این است، که اگر می خواهید آهک را مسافت طولانی حمل کنید، و به مقصد مورد نظر ببرید، پس آن را به طور فله خریداری کنید. در واقع خرید و حمل این مصالح در حجم زیاد بهتر و به صرفه تر است، به خصوص اگر از کارخانه تولید کننده آن به مقصد مورد نظر مسافت طولانی باشد.

قیمت آهک فله
قیمت آهک فله

سایر عوامل تاثیرگذار بر قیمت آهک فله

در واقع با خرید فله آهک بسیار در هزینه ها صرفه جویی خواهد شد و اگر مجددا پس از مدت ها قیمت گذاری جدیدی صورت گرفت، دیگر نیازی به خرید مجدد آهک و یا مصالح از این دست نخواهید داشت. پس با خرید آهک فله دو هدف را ترتیب اثر خواهید داد و  در نهایت خریدی هدفمند با قیمتی به صرفه نموده اید. آهک فله ای برای مصرف کنندگانی بیشتر به کار می آید، که فضای بزرگ و خشکی  را جهت محافظت از آن و همچنین نیاز فوری به این مصالح داشته باشند. این نوع آهک بخاطر عدم وجود بسته بندی ارزان است و نیازی به پرداخت هزینه بسته بندی ندارد، اما باید سریع تر مورد استفاده قرار گیرد. در قیمت گذاری اینگونه مصالح بسته بندی نیز هزینه هایی را در بر می گیرد، که در آهک فله این هزینه حذف می شود، اما همچنان هزینه حمل و نقل وجود دارد. بنابراین قیمت آهک فله به عواملی متعددی وابسته است، که باید تمام آنها را مورد بررسی و توجه قرار داد.

آهک شکفته چیست؟

آهک شکفته از مشتقات سنگ آهک است و در واقع از سنگ آهک تولید می شود. این آهک به طور شیمیایی تولید شده و حالت شکفته اش زمانی اتفاق می افتد که در اثر تماس آهک زنده یا همان اکسید کلسیم با آب تولید می شود. قیمت آهک شکفته براساس ساختار آهک شکفته و پارامترهای دیگری تعیین می شود. آهک شکفته ، حاوی کریستال های بی رنگی است، که از لحاظ ظاهری به صورت پودری سفید رنگ می باشد. این نوع آهک کاربردهای بسیاری دارد، از جمله این کاربردها تصفیه آب، امور تاسیساتی، ساختمان سازی، پرورش دام و طیور، ضدعفونی کننده استخرها و مکان های عمومی، ساخت کاغذ و غیره می باشد.

قیمت آهک شکفته

راجع به قیمت آهک شکفته

قیمت آهک شکفته به عوامل متعددی بستگی دارد. در واقع سطح کیفی مواد آهکی در امور مختلف از اهمیت زیادی برخوردار است، که اگر این مواد فراوری شده به درستی از سنگ آهک تخلیه شده باشند، ساختاری مرغوب و عالی را برای کاربرد در هر حوزه ای به مصرف کنندگان می دهند. در روش های قدیمی تر بر روی آهکی که حرارت دیده بود، آب می پاشیدند که این کار خود سبب جذب میزان بسیاری گاز دی اکسید کربن به درون آن شده و سبب کاهش میزان خلوص محصول نهایی می شود. در روش های جدیدتر از سیستم هیدراتاسیون استفاده می شود.

در این روش بخار آب جوش در محفظه ای سر بسته به درون آهک پخته شده تزریق و آهک شکفته شده با استاندارد کیفی قابل قبول و خلوص ایده آل به وجود می آید. در نهایت برای تعیین قیمت آهک شکفته میزان کیفیت و خلوص آهک نیز از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت هستند، و این قیمت گذاری اکثر توسط تیمی کارشناس و در آزمایشگاه های کنترل کیفی در کمپانی های بزرگ صورت می گیرد. کمپانی های تولید انواع آهک در کشور از تنوع بسیاری برخوردار هستند و در وضعیت پر نوسان نرخ ارز و تورم این قیمت ها نیز مدام تحت تاثیر شرایط قرار می گیرند. بنابراین ما با بهره گیری از سیستم های پیشرفته و معادن مختلف بسیاری که در کشور داریم، قادر به ساخت انواع آهک بدون نیاز به نوع وارداتی آن هستیم.

 

قیمت آهک شکفته در بازار امروزی متغیر است. این نوع آهک که از سنگ آهک تولید می شود، امروزه بسیار پرکاربرد است و در بازار از قیمت به صرفه ای برخوردار است. مصرف کنندگان در بدو امر خرید یک کالا در ابتدا به سطح کیفی آن محصول توجه می کنند، و در نهایت می توان گفت که با خرید این محصول رضایت صد در صدی از آن را برای خود به ارمغان خواهند آورد.

جهت خرید آهک و خرید مصالح ساختمانی با آقای مصالح تماس بگیرید

۰۹۱۲۱۹۶۵۵۳۵ گنجی زاده

آقای مصالح را در اینستاگرام دنبال کنید

سوالات متداول

بسته به نوع سفارش و فاصله ما از محل پروژه این زمان متفاوت بوده اما معمولا کمتر از ۱۲ ساعت است

از آنجا که تعداد ماشینهای حمل بار بسیار زیاد است برای رضایت مشتری سعی شده تا از سرویسهای اقتصادی برای کرایه حمل استفاده شود.

از آنجایی که آقای مصالح دارای عاملیت بسیاری از مصالح ساختمانی است تمامی قیمتها به قیمت درب کارخانه عرضه میگردد.

فهرست
تماس بگیرید