فروش بلوک سیمانی

 1. خانه
 2. >
 3. فروش بلوک سیمانی

 فروش بلوک سیمانی و فروش مصالح ساختمانی در فروشگاه آنلاین آقای مصالح

بلوک سیمانی

فروش بلوک سیمانی در تهران چگونه است؟ آیا می خواهید با بهترین مراکز فروش بلوک های سیمانی آشنا شوید؟ با ما تا انتهای این مطلب همراه بمانید.

بلوک سیمانی که به آن بلوک بتنی نیز گفته می شود نوعی ملات است که داخل آن از بتن خشک، سیمان، سنگدانه های سبک و یا سنگین و همچنین آب استفاده شده است که این موارد به مقدار مورد نیاز با هم ترکیب می شوند و در برخی از مواقع افزودنی های دیگری همچون پلیمر، الیاف، روان کننده و … نیز به آن افزوده می شود.

بلوک سیمانی کاربرد بسیار وسیع و گسترده ای دارد که از این رو برای مردم شناخت مراکز فروش بلوک سیمانی حائز اهمیت واقع می شود.

فروش بلوک سیمانی و تحویل در محل با آقای مصالح. بلوک سیمانی تو خالی ته پر و بلوک سیمانی تو خالی ته باز در آقای مصالح موجود است.

در بین این مصالح‌های پر کاربرد بلوک سیمانی توانسته جایگاهی ویژه‌ای را داشته باشد و در اکثر ساختمان سازی‌ها این مصالح کاربرد بسیار زیادی دارد. بلوک‌های سیمانی به شکل مستطیل هستند و حفره‌هایی در داخل این بلوک‌ها وجود دارد که برای گردش هوا و حفظ گرما و خارج کردن سرما در فصل‌های مختلف سال طراحی شده است.

محصول مرتبط: فروش بلوک پوکه ای 

یکی از عاملی که باعث شده فروش بلوک سیمانی در سال‌های اخیر افزایش یابد توجه بیش از اندازه مصرف کنندگان و داشتن مزایای بیشمارش می‌باشد. شما می‌توانید این محصول را در مکان‌های مختلفی تهیه کنید که روش‌های مستقیم و غیرمستقیم زیادی در این زمینه به شما در خرید موفقیت آمیز کمک می‌کنند.

بسیاری از فروشندگان با فروش بلوک سیمانی توانسته‌اند به درآمد عالی برسند و برای شروع یک کارآفرینی گزینه بسیار مناسبی می‌باشد. انواع مختلفی از بلوک سیمانی وجود دارد که از نظر سایز و اندازه و حتی کاربرد با یکدیگر متفاوت هستند و بهتر است بدانید که از نظر قیمت نیز به عوامل‌های مختلفی بستگی دارند. بلوک‌های سیمانی برای استحکام بنای خانه بسیار توصیه شده و ناظران در هنگام بررسی ساختمان سازی توصیه می‌کنند که حتماً از بلوک‌های سیمانی استفاده کنید. تولید کنندگان ایرانی سعی دارند تا انواع مختلفی از بلوک سیمانی را با داشتن مزایای بالا و کاربرد فراوان تولید و به کشورهای دیگر صادر کنند.

کاربرد بلوک سیمانی چیست؟

فروش بلوک سیمانی بسیار افزایش یافته است که علت اصلی آن این است که این مصالح کم وزن و مستطیلی شکل کاربرد زیادی دارد که در زیر ما به چند مورد از کاربردهای آن می پردازیم.

وقتی شما در خیابان‌ها راه می‌روید می‌توانید این بلوک سیمانی را مشاهده کنید که برای جدول بندی خیابان‌ها مورد استفاده قرار گرفته است.

کاربرد دیگر بلوک سیمانی این است که شما می‌توانید برای ساختمان‌های چند طبقه از آن استفاده کنید چون وزن بسیار سبکی دارد و کار کردن با آن نیز بسیار آسان می‌باشد.

هنگامی که با کاربردهای بلوک سیمانی بیشتر آشنا شوید قطعاً می‌توانید آن را در زمینه‌های مختلفی استفاده کنید.

فروش بلوک سیمانی

انواع بلوک سیمانی

شما میتوانید انواع بلوک سیمانی را با توجه به کاربری خود به شرح ذیل از آقای مصالح خریداری نمایید :

 • بلوک سیمانی تو خالی ته پر
 • بلوک سیمانی تو خالی ته باز
 • بلوک سیمانی در ابعاد و سایزهای متنوع

بهتر است بدانید که انواع مختلفی از بلوک سیمانی وجود دارد که به دو دسته سنگین و نیمه سنگین تقسیم می‌شود.

شما می‌توانید از بلوک‌های سیمانی نیمه سنگین برای دیوارهای پارکینگ استفاده کنید تا در برابر سیل و زلزله از خطرات جلوگیری کنید.

تیغه زنی استاندارد و اساسی در طول عمر ساختمان‌ها نقش بسیار زیادی دارد که شما می‌توانید از بلوک سیمانی برای بالا بردن عمر ساختمان‌ها استفاده کنید.

 

محصول مرتبط: فروش بلوک ماسه ای 

معرفی انواع بلوک سیمانی

فروش بلوک سیمانی به دلیل داشتن تنوع بالایش نسبت به مصالح‌های دیگر زبانزد می‌باشد، از این رو شما در هنگام خرید دستتان کاملاً باز می‌باشد.

اگر بخواهیم شما را با انواع بلوک سیمانی آشنا کنیم باید بگوییم که این بلوک‌ها از نظر شکل، وزن، جنس و کاربرد متنوع می‌باشند.

 1. بلوک سیمانی سنگین از نظر داشتن مقاومت بالا کاربرد بسیار زیادی دارند و بهتر است بدانید که این بلوک‌ها می‌توانند دما و حرارت بسیار بالایی را تحمل کنند. ۲
 2. نوع دیگری از بلوک سیمانی به نام بلوک‌های سبک هستند که از نظر شکل ظاهری تنوع زیادی دارند و به دلیل داشتن قطرهای زیاد برای دیوار چینی‌های حیاط مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 3. بلوک پلی استایرن،نوع دیگری از بلوک‌های سیمانی پرطرفداری هستند که در وسط این نوع بلوک‌ها فوم به کار رفته. از این رو برای نگهداری گرما در فصل زمستان برای ساختمان‌ها کاربرد زیادی دارند.
 4. بلوک سیمانی سقفی گزینه مناسبی برای جایگذاری در سقف ساختمان‌ها است و کسانی که می‌خواهند چند طبقه روی ساختمان اصلی بسازند گزینه‌ مناسبی است.
 5. بلوک یونولیت در عین حال که سبک می باشد مقاومت زیادی دارد و در سقف تیرچه ها مورد استفاده قرار می گیرد.
 6. اگر بخواهیم به معرفی انواع بلوک سیمانی بپردازیم بهتر است به صورت اختصاصی درباره بلوک سفالی سقفی بپردازیم، چون این بلوک از هر جهت مورد آزمایش قرار گرفته است. شما می‌توانید هر کدام از این بلوک‌ها را بر اساس نیاز و نوع مصرف خود انتخاب کنید و همچنین بر اساس وضعیت اقتصادی خود نیز می‌توانید آنها را خریداری کنید.
 7. بلوک لیکا به عنوان یک بلوک‌های سبک شناخته شده‌اند، و به دلیل داشتن مواد اولیه با کیفیت شما می‌توانید با اطمینان بالا از آنها استفاده کنید.

شما می‌توانید انواع مختلفی از این بلوک‌ها را از آقای مصالح و از کیفیت بی‌نظیر آن در نتیجه کار بهره ببرید.

قیمت بلوک سیمانی

آقای مصالح با بهترین قیمت بلوک سیمانی آماده ارائه انواع بلوک در سراسر تهران میباشد.

قیمت بلوک سیمانی نسبت به کاربردهای بسیار زیادی که دارد بسیار مناسبی باشد، ولی بهتر است بدانید که ابعاد و اندازه و حتی عوامل‌های مختلف می‌تواند قیمت این کار را تغییر دهد.

اگر بخواهیم به صورت جدی به یکی از کاربردهای اساسی بلوک سیمانی بپردازیم می‌توانیم بگوییم که این بلوک‌ها در ساخت کارخانه‌ها و شرکت‌ها نیز بسیار کاربرد دارد.

شما امروزه می‌توانید با کاربرد بلوک‌های سیمانی بیشتر آشنا شوید چون انواع مختلفی از بلوک‌ها در زمینه‌های متعددی استفاده می شود.

جهت خرید بلوک و فروش انواع بلوک و بلوک سیمانی در غرب تهران فقط با آقای مصالح تماس بگیرید.

مزایا و معایب بلوک سیمانی

فروش بلوک سیمانی علاوه بر اینکه به دلیل داشتن مزایای بسیار بالایش رکورد را شکانده است، قطعاً به دلیل داشتن معایبی باعث شده بسیاری از مصرف کنندگان خود را از دست بدهد.

یکی از مزایای بلوک سیمانی سنگین این است که در هرگونه شرایط آب و هوایی از خود واکنش عالی نشان می‌دهد. یا اینکه می‌تواند در برابر قوه قاهره از جمله سیل و زلزله و حتی آتش سوزی‌های شدید عکس العمل خوبی نشان دهد و از ایجاد خسارت‌های زیاد جلوگیری کند.

به عنوان یک عایق استاندارد شناخته شده ولی در عین حال از نظر هزینه‌ها بسیار به صرفه می‌باشد. علاوه بر مزایا باید به معایب بلوک سیمانی نیز بپردازیم و اولین گزینه‌ای که به ذهن می‌رسد این است که شما باید وقت زیادی را برای این کار کنار بگذارید.

این نوع بلوک‌های سیمانی به دلیل داشتن وزن زیادش باعث شده جابجایی آن بسیار سخت باشد، از این رو بیشتر ساختمان سازها ترجیح می‌دهند از این بلوک‌ها استفاده نکنند. معایب بلوک سیمانی بسیار کم می‌باشد و تولید کنندگان سعی دارند در هنگام تولیدات بعدی خود این معایب را برطرف کنند.

خرید مصالح ساختمانی

دقت در انتخاب برند و خرید مصالح ساختمانی امری است که میتواند از صرف هزینه های بعدی جلوگیری کند.

سرعت در ارسال مصالح ساختمانی توسط ماشین های حامل نیز برای بهبود سرعت در کار بسیار ضروریست.

کیفیت در مصالح ساختمانی

بهترین خرید مصالح ساختمانی انتخاب بهترین کیفیت در نوع آن است. از آنجا که درجات متفاوتی در انواع مصالح ساختمانی وجود داردحق انتخاب دشوار است.

با راهنمایی درست و مشاوره از کارشناسان وب سایت آقای مصالح میتوانید در امر انتخاب موفق باشید.

برای آقای مصالح باعث افتخار است که به عنوان راهنما در خدمت شما باشیم.

کیفیت بلوک سیمانی

فروش بلوک سیمانی

فروش بلوک سیمانی به واسطه شرکت ها و عرضه کننده های مختلفی انجام می شود اما بهتر است که خرید بلوک سیمانی را از مراکز فروش معتبر و مناسب انجام دهید تا از خرید خود رضایت داشته باشید. مجموعه ” آقای مصالح ” یکی از بهترین مراکز فروش و عرضه کنندگان بلوک سیمانی در کشور است که علاوه بر بلوک سیمانی میتوانید سایر مصالح مورد نیاز را نیز از آن تهیه کنید؛ همچنین لازم به ذکر است که این مجموعه امکان خرید و ثبت سفارش از شهرهای مختلف کشور را نیز فراهم کرده است و از هر شهر و استانی میتوانید مصالح مورد نیاز خود را تهیه کنید.

فروش بلوک سیمانی آنلاین

یکی از بهترین روش های خرید و فروش بلوک سیمانی که میتوانید از مزیت های آن بهره مند گردید خرید آنلاین و اینترنتی این بلوک ها است که در مجموعه ” آقای مصالح ” این امکان برای شما عزیزان فراهم شده است.

با وجود این قابلیت میتوانید به راحتی در مدت زمان بسیار کوتاهی ثبت سفارش خرید خود را انجام دهید و در بهترین شرایط مصالح را در آدرس مورد نظر خود تحویل بگیرید.

مزایای فروش بلوک سیمانی آنلاین

فروش بلوک سیمانی به صورت آنلاین را میتوان همراه با مزیت های در نظر گرفت که مهمترین مزایای آن از قبیل زیر هستند:

امکان ثبت سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن

از مهمترین مزیت های خرید بلوک سیمانی به صورت آنلاین این است که مشتریان میتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش خود را به ثبت برسانند و خرید بلوک انجام دهند. در حالی که برای خرید حضوری نیاز است تا مسافت زیادی طی شود تا به مرکز فروش مورد نظر رسید و سپس خرید را انجام داد که انجام این کار بسیار زمان بر تر از خرید آنلاین خواهد بود.

امکان خرید از راه دور

در صورتی که گزینه خرید آنلاین بلوک سیمانی را انتخاب کنید از راه دور و از شهر ها و استان های مختلف میتوانید سفارش خرید را به ثبت برسانید. به عبارت دیگر محدودیت مکانی در این زمینه وجود ندارد. با این وجود بلوک سیمانی را از هر شهری که مد نظر داشته باشید و با هر برندی که باشد میتوانید به راحتی از شهر خود خرید کنید.

تحویل گرفتن محموله در آدرس مورد نظر

زمانی که خرید بلوک سیمانی را به صورت آنلاین انجام می دهید سفارش شما به واسطه مجموعه مورد نظر به آدرس شما ارسال می شود و هزینه ارسال به خرید شما افزوده می گردد. در نتیجه با این شرایط نیازی نیست که خودتان عملیات حمل بار تا محل را انجام دهید بلکه فقط با پرداخت هزینه ارسال آن را در محلی که مورد نظر دارید تحویل می گیرید.

امکان خرید بلوک سیمانی با مقادیر مختلف

در خرید آنلاین بلوک سیمانی میتوانید حجم و مقدار متفاوتی از سفارش داشته باشید. به عبارت دیگر میتوانید مقادیر جزئی و یا کلی از بلوک سیمانی را سفارش دهید و هیچ محدودیتی در میزان سفارش شما وجود ندارد که این نیز یکی از دیگر مزیت های خرید آنلاین برای شما خواهد بود.

کاهش هزینه های خرید

با ثبت سفارش آنلاین هزینه های خرید شما کاهش می یابد زیرا مخارجی که برای رفت و آمد به مرکز فروش مورد نظر باید بپردازید کاسته می شود. حال کسانی که بخواهند از یک شهر به شهر دیگر بروند و خرید بلوک سیمانی انجام دهند باید بهای زیادی برای رفت و آمد بپردازند که با ثبت سفارش آنلاین این هزینه از میان برداشته می شود و در میزان مخارج صرفه جویی به عمل می آید.

امکان بهره بردن از انواع مصالح

اکثر مراکز فروش بلوک سیمانی مانند مجموعه ” آقای مصالح ” علاوه بر آنکه فروش بلوک سیمانی را انجام می دهند به عرضه سایر مصالح و مواد مورد نیاز نیز می پردازند که در نتیجه میتوان تمامی مصالح مورد نیاز را به صورت یک جا سفارش داد و آنها را در محل تحویل گرفت. با این وجود دیگر نیازی نیست که به عرضه کننده ها و مراکز فروش مختلف فروش مصالح سر بزنید و زمان زیادی در این خصوص صرف کنید.

خرید بلوک سیمانی در تهران

خرید بلوک سیمانی در تهران را میتوانید از عرضه کنندگان معتبر نظیر: ” آقای مصالح ” انجام دهید و از شرایط بسیار خوب این مراکز بهره مند شوید. برای خرید بلوک سیمانی در تهران فقط کافی است تا با شماره تماس های درج شده در سایت تماس بگیرید.

فروش بلوک سیمانی

سوالات متداول

بسته به نوع سفارش و فاصله ما از محل پروژه این زمان متفاوت بوده اما معمولا کمتر از ۱۲ ساعت است

از آنجا که تعداد ماشینهای حمل بار بسیار زیاد است برای رضایت مشتری سعی شده تا از سرویسهای اقتصادی برای کرایه حمل استفاده شود.

از آنجایی که آقای مصالح دارای عاملیت بسیاری از مصالح ساختمانی است تمامی قیمتها به قیمت درب کارخانه عرضه میگردد.

فهرست
تماس بگیرید