فروش آجر فشاری

  1. خانه
  2. >
  3. فروش آجر فشاری

خرید آجر فشاری در مصالح ساختمانی آقای مصالح

 فروش آجر فشاری و فروش مصالح ساختمانی در فروشگاه آنلاین آقای مصالح

انواع آجر فشاری

آجر فشاری یا آجر سنتی اصطلاحی کلی است که به آجرهای قرمز ساخته شده با روشهای سنتی داده می شود. این آجرها از خاک رس فشرده شده در قالبهای جداگانه ساخته می شوند و سپس در کوره هایی با درجه حرارت بالا پخته می شوند.

نتیجه این فرایند یک آجر فشاری ماندگار و بادوام است. این نوع آجر معمولاً در سفت کاری و زیرکاری ساختمان به کار می‌رود. بسته به نیاز کاربری انواع آجر فشاری با درجه کیفیت های متنوع و ابعاد گوناگون تهیه و ساخته می شوند.

آجر فشاری سوراخ دار یا آجر ماشینی

آجرهای ماشینی یا سوراخ دار نام خود را از فرایند استفاده از یک سری سیم درون قالب آجر، برای ایجاد سوراخ هایی درون آجر گرفته اند. این نوع از انواع آجر فشاری دارای وزن سبک، مقرون به صرفه و مورد علاقه بسیاری از آجرچیان است.

آجر قزاقی

این نوع آجر از قدیمی ترین انواع آجر در کشور می باشد. در زمان هجوم قزاق ها از این نوع آجر در سازه هایشان استفاده می شد. آجر قزاقی نیز به شیوه سنتی آجر فشاری تولید می شود و مقاومت و طول عمر بالایی دارد. از آجر قزاقی در سازه های باستانی و مشهور ایران نیز زیاد استفاده شده است.

آجر ده سوراخ لفتون

یکی دیگر از انواع آجر فشاری، آجر لفتون ده سوراخ است که معمولا در دو رنگ قرمز و زرد ساخته می شود. این نوع آجر اولین بار در روستایی به نام لفتون در اصفهان ساخته و به نام همان روستا مشهور شد. آجر لفتون در دو سایز بزرگ و کوچک و به شیوه سنتی با خاک رس در کوره ساخته می شود.

آجر جوش یا کلینکر

آجر جوش یا آجر کلینکر در نتیجه عدم تقسیم یکنواخت گرما در کوره آجر پزی کشف شد. آجر هایی که به علت مجاورت زیاد با آتش ظاهری تیره پیدا می کردند مورد توجه هنرمندان و طراحان قرار گرفتند.

آجر سفال

آجر سفال به روش سنتی و دست ساز قالبی و صنعتی ماشینی ساخته می شود. آجر سفال مانند آجر فشاری با خاک رس و خاک سفال ساخته می شود. این نوع از انواع آجر فشاری با جذب پایین آبی که دارند در مدل های متخلخل و سوراخ دار ساخته می شوند. آجر سفال در مدل های سفال فوم دار، بلوک سقف سفالی و آجر نما سفالی در دسترس است.

آجر لعابی

از دیگر انواع آجر فشاری می توان به آجر لعابی اشاره کرد که شیوه ساخت مشابهی با آجر های سنتی دارد با این تفاوت که قسمت بیرونی آن لعاب کاری شده و لعاب کاشی دارد. لعاب کاری به منظور زیبایی و رنگ بندی و همچنین با هدف جلوگیری از نفوذ آب مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به ظاهر زیبا این نوع آجر بیشتر در نما سازی و دکوراسیون کاربرد دارد.

آجر نما نسوز

این نوع آجر به شکل متفاوتی از انواع آجر های فشاری سنتی ساخته می شود و ترکیبات متفاوتی نیز دارد. آجر نما نسوز نسبت به گرما بسیار مقاوم است و نقش عایق گرمایی را نیز ایفا می کند. در ساخت آجر نسوز از ترکیبات سیلیس و انواع کانی ها استفاده می شود که منجر به مقاومت و طول عمر بالای این نوع آجر شده است.

آجر ماسه آهکی

آجر ماسه آهکی از دیگر انواع آجر است که دارای ترکیبات سیلیکات کلسیم است. آجر ماسه آهکی را میتوان در رنگ بندی های مختلف تولید کرد و ظاهری زیبا و ظریف دارد. این آجر با گذشت زمان و ترکیب شدن با دی اکسید کربن مستحکم تر می شود و در مقابل سرما و فرسایش مقاوم است.

کاربرد آجر فشاری

به طور کلی آجرهای فشاری با کیفیت که دارای شکل استاندارد، لبه های تیز، سطوح صاف، دوام بالا و استحکام زیاد هستند می توانند برای ساخت سازه های دائمی مانند ساختمان ها، سدها، جاده ها، پایه پل و غیره استفاده شوند اما  کاربرد آجر فشاری محدود به اینها نیست.

از جمله کاربرد آجرهای فشاری به طور عمده می توان به ساخت دیوارهایی با هر اندازه مانند دیواره های آجر نما، تیغه های جدا کننده، دیوارهای فونداسیون و باربر، دیوارهای حائل آجری، طاق های ضربی و قرنیزها اشاره کرد.

کاربرد دیگر آجرهای فشاری استفاده برای اهداف تزئینی در معماری می باشد و ممکن است آنها را در انواع رنگ ها، بافت ها، شکل ها و اتصالات گوناگون استفاده کنند.

آجرهای بی کیفیت و درجه ۲ و درجه ۳ یا آجرهای بیش از حد سوخته به عنوان سنگدانه برای بتن پایه و اضافه شدن به ترکیبات مصالح جاده ای استفاده می شود. این امر به این دلیل است که این نوع آجرها می توانند به راحتی شکسته شوند و برای اهداف ساختمانی کاربرد مناسبی ندارند.

کاربرد آجر فشاری نسوز که ترکیبات سیلیس دارد برای روکش دیواره دودکش ها و انواع کوره ها و تنورها استفاده می شود. این نوع آجر باید دارای مقاومت شوک حرارتی خوب، نقطه ذوب بالا و تخلخل خوبی باشد.

از آجرهای فشاری می توان برای ساخت سنگ فرش پیاده روها استفاده کرد. این نوع از پیاده رو ها معمولا جنبه زینتی دارند و در ورودی باغ ها یا خانه های ویلایی کاربرد دارند.

از سوراخ های موجود در بعضی از مدل های آجر فشاری می توان برای ساخت گلدان یا شمعدان استفاده کرد. همچنین به عنوان پایه برای بارهای سنگین و به عنوان نگه دارنده نیز کاربرد دارند. وزن بالای بعضی از این آجرها آنها را وزنه های مناسبی برای استفاده های روزمره کرده است.

فروش آجر فشاری و خرید آجر فشاری :

فروش آجر فشاری و خرید آجر فشاری با کمترین قیمت در آقای مصالح است . بهترین کوره های آجری پزی و در سریعترین زمان تحویل از آقای مصالح بخواهید. با یک تماس با بخش فروش مصالح ساختمانی مورد نظر خود را در محل تحویل بگیرید. قیمت آجر فشاری را از ما بخواهید.

با کارشناس فروش ما آقای گنجی زاده ۰۹۱۲۱۹۶۵۵۳۵ در تماس باشید.

آجر فشاری :

آجر فشاری رامیتوان بصورت توزیعی در انواع ماشینها و به تناژ مختلف در محل تحویل گرفت. آجر سنتی ترین نوع مصالح ساختمانی بوده که از قدیم الایام در صنعت ساختمان به کار میرفته است.

باعث افتخار است بتوانیم سریعترین سرویس را به شما ارائه دهیم . آقای مصالح با در دست داشتن انواع نمایندگیهای مختلف بر قله افتخارات است.

ارسال آجر فشاری :

  • فروش بصورت تحویل در محل نیسانی.
  • فروش بصورت تحویل در محل خاور.
  • فروش بصورت تحویل در محل کامیون.
  • پایین ترین قیمت.
  • سریع ترین زمان تحویل.
  • فروش آجر  غرب تهران.

قیمت آجر فشاری :

جهت اطلاع از قیمت  و خرید آجر  در تهران و غرب تهران با ما تماس بگیرید. همیشه سعی کنید در مقایسه آجر فشاری آخرین تماس را با ما بگیرید.

فروش مصالح ساختمانی :

آقای مصالح برترین سایت در زمینه فروش انواع آجر و آجر بهمنی  است. این قیمت مناسب نتیجه سالها تلاش ما در زمینه فروش مصالح ساختمانی است. همیشه برترین در سرغت ارسال بودیم.

فروش آجر فشاری

سوالات متداول

بسته به نوع سفارش و فاصله ما از محل پروژه این زمان متفاوت بوده اما معمولا کمتر از ۱۲ ساعت است

از آنجا که تعداد ماشینهای حمل بار بسیار زیاد است برای رضایت مشتری سعی شده تا از سرویسهای اقتصادی برای کرایه حمل استفاده شود.

از آنجایی که آقای مصالح دارای عاملیت بسیاری از مصالح ساختمانی است تمامی قیمتها به قیمت درب کارخانه عرضه میگردد.

فهرست
تماس بگیرید