خرید ماسه

folder_openمصالح ساختمانی
comment2 دیدگاه

خرید ماسه در مصالح ساختمانی

 خرید ماسه

ماسه یک ماده گرانول طبیعی است که بیشتر در سواحل دریاها و دریاچه‌ها پیدا می‌شود، این ماده معدنی در اندازه‌های مختلف وجود دارد و در حال حاضر استفاده‌های مختلفی مخصوصاً در صنعت ساختمان سازی از آن می‌شود.

این مواد به دلیل داشتن ساختار سالم و نداشتن هیچگونه ضرری برای طبیعت و انسان ها، توانسته اند در صنایع مختلف مانند ساخت بتن و ساخت تجهیزات ساختمانی مورد استفاده قرار بگیرند. در حال حاضر خرید سیمان بسیار بالا است و می‌تواند جزء پرفروش ترین محصولات برای استفاده و تولید در صنایع متنوع به حساب بیاید؛ ماسه با اکثر مواد مانند آهک به خوبی مخلوط می‌شود و می‌تواند سازه‌های مختلفی ایجاد کند.

خرید ماسه همراه با تحویل در محل بصورت تلفنی و آنلاین انجام میشود. فروش ماسه با تماس با کارشناسان ما ۰۹۱۲۱۹۶۵۵۳۵ گنجی زاده  با قیمت مناسب صورت میگیرد.

ماسه یکی از مصالح ساختمانی پرکاربرد بوده که با آهک مخلوط شده و مخلوط اماسه و آهک ، به عنوان مقاوم کننده پی سازه  آجری و کارهای آجری استفاده میشود.

ماسه چیست؟

ماسه به مصالح سنگی گفته می‌شود که دارای اندازه بسیار خرد و ریز هستند و معمولاً به راحتی در سواحل دریاها پیدا می‌شوند، هنگامی که تخته‌ سنگ‌ها یا بقایای صدف و مرجان‌ها به دلیل مواردی مانند باد، موج و فرسایش می‌شکنند و خرد می‌شوند، ماسه به وجود می‌آیند،
ذره‌های ماسه باید اندازه ای از یک صدم میلی متر تا دو میلی متر داشته باشند.

همچنین دارای تنوع زیادی هستند که از هر کدام از آنها در صنایع مختلف استفاده می شود؛ طبق استاندارد طبقه بندی ماسه‌ها به سه دسته ریز، متوسط و درشت تقسیم بندی می‌شوند،
انواع ماسه‌ها معمولاً آب را در خود نگه نمی دارند و خیلی سریع در آب ته نشین می‌شوند. یکی از مهم ترین و اصلی ترین مواد معدنی تشکیل دهنده ماسه‌ها سیلیکا است که به میزان زیاد نیز در پوسته زمین پیدا می‌شود.

انواع ماسه

شناخت انواع ماسه و اطلاع از ویژگی‌ آن‌ها از مهم ترین فاکتورهایی است که تمام افراد خریدار باید به آن توجه داشته باشند، در حال حاضر به دلیل این که در بیشتر مواقع از ماسه در صنایع ساختمان سازی استفاده می‌شود، در نتیجه شناختن انواع آن‌ها می‌تواند در داشتن خرید بهتر و مناسب به افراد کمک کند؛ از اصلی ترین انواع ماسه می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

  • ماسه کوهستانی
  • ماسه رودخانه ای
  • ماسه بادی

جهت در خرید ماسه و دریافت قیمت ماسه با ۰۹۱۲۱۹۶۵۵۳۵ گنجی زاده تماس حاصل فرمایید.

ماسه کوهستانی :

ماسه کوهستانی نوعی ماسه بوده که بیشتر در پای کوه در کناره بستر رودخانه یافت میشود. ماسه کوهستانی ماسه بیشتر گوشه تیز داشته و به همین علت با مصالح ساختمانی مانند :  آهک و سیمان پیوندی مستحکم برقرار می کند.

ماسه کوهستانی از باکیفیت ترین ماسه‌های موجود در جهان است که از هزاران سال پیش ایجاد شده است. می‌توان این نوع ماسه را از سنگ کوه، مصالح کوهی یا واریزه کوهی نیز به دست آورد؛ در حال حاضر هزینه برداشت این ماسه‌ها زیاد است و می‌توان از آن در صنایع مختلف یا تهیه کردن آسفالت نیز استفاده کرد.

ماسه رودخانه ای :

ماسه رودخانه ای به نوعی از ماسه گفته میشود که بر اثر حرکت زیاد تحت سایش فراوان واقع شده است. در حاصل این سایشها این بوده  که سطح این ماسه به نسبت صاف و کروی شکل گردیده و پیوند خوبی با شیره آهک و سیمان ندارد. به همین علت در هنگام ساخت ملات با این نوع ماسه، تلاش میگردد که آن را با ماسه شکسته مخلوط کنند.

ماسه رودخانه ای از پر استفاده ترین و ارزان ترین انواع ماسه است که از کناره‌های رودخانه و بستر آن تهیه می‌شود، این نوع ماسه‌ها معمولاً رنگ خاکستری داشته و از کیفیت نسبتا خوبی نیز برخوردار هستند. به دلیل داشتن دانه بندی خوب از آنها برای تهیه انواع بتن و کارهای بنایی استفاده می‌کنند.

ماسه بادی :

ماسه بادی دارای دانه های بسیار ریزی است. از ماسه بادی در ملاتهای آبی استفاده شده است.

ماسه بادی نیز از انواع ماسه ها است که می‌توان به طور طبیعی آن را در دره‌های رودخانه ها یا اطراف سواحل پیدا کرد؛ ماسه بادی از مهمترین مصالح ساختمانی است، همچنین برای پر کردن زمین‌های ورزشی مانند والیبال و فوتبال ساحلی نیز از آن استفاده می‌شود. ماسه‌های بادی بر اساس نوع رسوبات سرعت، جهت باد، پوشش گیاهی و غیره دارای اندازه و اشکال مختلفی هستند.

جهت در خرید ماسه و دریافت قیمت ماسه با ۰۹۱۲۱۹۶۵۵۳۵ گنجی زاده تماس حاصل فرمایید.

انواع شن و ماسه

شن و ماسه ساختمانی به دو روش تهیه می‌گردد:

  • شن و ماسه طبیعی.
  • شن و ماسه شکسته.

از شکسته شدن تخته سنگ‌ها یا خرد و ریز شدن سنگ، صدف و مرجان، شن و ماسه به وجود می‌آید؛ انواع شن و ماسه در سواحل دریا یا مکان‌های دیگر مانند بیابان دیده می شوند. در حال حاضر این مواد دارای تنوع زیادی هستند مثلا مثلاً شن و ماده طبیعی و شن و ماسه شکسته یا مصنوعی، از اصلی‌ترین آنها به حساب می‌آیند.

این مواد بر اساس اندازه تشکیل دهنده یا شکل ظاهری دارای تنوع زیادی هستند، در حال حاضر انواع شن و ماسه بر اساس ابعاد و اندازه دارای استفاده‌های مختلفی هستند همچنین نوع سنگ و مواد خرد و شکسته شده می‌توانند از اصلی ترین عوامل تعیین کننده تنوع شن و ماسه به حساب بیایند.

تفاوتهای شن و ماسه

شن و ماسه مواد بدون سیمان و جداگانه ای هستند و با متلاشی شدن طبیعی سنگهای سطح زمین حاصل می شوند.

شن و ماسه با وجود اینکه در سطح زمین همیشه با هم یافت میگردد ولی در سایز و دانه بندی با هم فرق دارند:

ماسه عبارت است از مواد زاویه داری که از فرسایش و خرد شدن طبیعی سنگها حاصل شده است.

شن عبارتند از موادیکه بطور طبیعی از سایش و خرد شدن سنگها حاصل شده .

از اصلی ترین و مهم ترین تفاوت‌های شن و ماسه می‌توان به اندازه و ابعاد آنها اشاره کرد، به طوری که شن از ماسه اندازه بزرگتری دارد. همچنین نوع استفاده آنها نیز می‌تواند با یکدیگر فرق داشته باشد، مثلاً از ماسه برای مقاوم کردن پی ساختمان و آجر کاری استفاده می‌کنند در صورتی که از شن بیشتر در راهسازی، زهکشی و تصفیه آب استفاده می‌شود.

شکل ظاهری شن و ماسه نیز با یکدیگر تفاوت‌هایی دارد مثلاً ماسه بسیار ریزتر بوده و حالت پودری دارد ولی شن اندازه ای درشت تر با قطعات کوچک و بزرگ زاویه دار دارد؛ همچنین میزان زبری شن بیشتر بوده و ماسه حالت نرم و روان تری دارند؛ به طور تقریبی میزان جذب گرما توسط شن و ماسه به یک اندازه است ولی ماسه مقاومت دمایی زیادتری داشته و حرارت جذب شده را با سرعت بالا تری ساطع می‌کند در صورتی که شن‌ها را تا چندین ساعت گرم می‌ماند.

تفاوت شن و ماسه طبیعی و شن و ماسه شکسته

شن و ماسه طبیعی به طور مستقیم از سرند کردن و شستن و دانه بندی مخلوط شن و ماسه طبق نیاز مصرف کننده تهیه و تولید میشود و دانه های طبیعی دارند. اما شن و ماسه شکسته از خرد کردن قطعات بزرگ سنگ داخل دستگاه سنگ شکن تولید میشود. در حقیقت شن و ماسه طبیعی بطور طبیعی و شن و ماسه شکسته بطور دستگاهی تولید میگردد.

بسته به نوع شن و ماسه که به صورت طبیعی یا شکسته باشد، این مواد دارای استفاده‌های مختلفی هستند به همین دلیل نیاز است تا شما با تفاوت این دو با یکدیگر آشنا شوید. شن و ماسه طبیعی در اثر برخورد با هم یا غلطیدن تکه سنگ‌ها روی یکدیگر یا بر اثر عواملی مانند آب رودخانه‌ها، باد و تغییرات زمین شناسی به وجود می‌آیند.

می‌توان انواع شن و ماسه طبیعی را در بستر رودخانه، مخروط افکنه‌ها، آبرفت‌ها و مکان‌هایی که آب و رودخانه زیاد است، پیدا کرد؛این شن و ماسه‌ها معمولاً دارای گوشه های گرد هستند و اثر فرایند های طبیعی ایجاد می‌شوند؛ در مقابل شن و ماسه شکسته به موادی گفته می‌شود که از خرد و آسیاب کردن سنگ‌های معدنی در کارخانجات تولید شده و دارای گوشه های تیز است، از این شن و ماسه‌ها بیشتر برای ساخت ملات دیوار چینی و ملات بنایی استفاده می‌کنند.

خرید ماسه شکسته

در حال حاضر خرید ماسه شکسته برای استفاده در صنایع ساختمانی بسیار رایج است، این ماسه‌ها به دلیل داشتن گوشه‌های تیز می‌توانند برای ساخت بتن یا استفاده در تهیه ملات‌های ساختمانی گزینه مناسبی باشند؛ شما می‌توانید اقدام به خرید ماسه بر اساس وزن مورد نیاز خود کرده و این محصولات را با وزن‌های گوناگون به صورت عمده و جزئی تهیه نمایید.

بسته به اندازه قطعات و کارخانه تولید کننده این محصولات قیمت‌های گوناگون و متنوعی دارد و شما می توانید بر اساس بودجه خود اقدام به تهیه و یا سفارش آنها کنید. خرید ماسه شکسته به صورت حضوری و آنلاین انجام می‌شود و شما می‌توانید هر کدام از روش‌ها را که مایل بودید برای خرید، انتخاب کنید.

خرید ماسه در تهران

سعی شده برای عزیزان ما در تما استانها علی الخصوص جهت خرید ماسه در تهران مناسبترین و پایین ترین نرخ کرایه در نظر گرفته شود. آقای مصالح حامی شما در تمام مراحل خرید خواهد بود.

کاربرد شن و ماسه

در حال حاضر شن و ماسه دارای کاربردهای مختلفی هستند، برای مثال می‌توان از آنها در ساخت بتن استفاده کرد؛ علاوه بر این برای عایق سازی لوله‌ها، سنباده سازی، شیشه سازی، تصفیه آب یا ساخت مصالح ساختمانی دیگر، شن و ماسه کاربردهای متنوعی دارند.

از اصلی‌ترین و مهم‌ترین کاربردهای آنها می‌توان در صنعت ساختمان سازی اشاره کرد، زیرا علاوه بر کیفیت بالا دارای قیمت مناسب و ارزانی هستند و به دلیل طبیعی بودن و نداشتن هیچ گونه ضرری برای انسان و محیط زیست، گزینه مناسبی برای استفاده در اکثر صنایع و تولید محصولات و تجهیزات مختلف می‌باشند.

قیمت ماسه

ضمن ارادت خدمت شما مشتریان گرامی لز آنجا که قیمت ماسه بصورت به روز می باشد برای دریافت و اطلاع ار قیمت ماسه با کارشناس ما ۰۹۱۲۱۹۶۵۵۳۵ گنجی زاده تماس حاصل نمایید.

خرید ماسه شسته

ماسه شسته یکی از انواع مصالح ساختمانی است . فرآیند تولید این نوع ماسه بدین صورت است که در ابتدا ماسه طبیعی را پس از خروج از الک ها و شسته شدن توسط دستگاه کلاسیفایر وارد دستگاه رطوبت گیر و خشک کن کرده و آنرا الک میکنند. خرید ماسه شسته با مناسبترین قیمت در سایت ما انجام میپذیرد.

افزون بر آن مقداری مواد ریزدانه با روش پاششی از هیدروسیکلون بر روی مواد و مصالح در حال سرند می ریزند که این عمل باعث می گردد ماسه بصورت نرم درآمده و با مقدار ریزدانه بیشتر تولید شود.

جمع بندی

شن و ماسه از مهم‌ترین و پرکاربردترین مواد موجود در طبیعت هستند که به دلیل داشتن ویژگی‌های مثبت فراوان، استفاده راحت و قیمت مناسب توانسته اند در بیشتر صنایع و کارخانجات یا حتی تولید مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار بگیرند. این مواد دارای اندازه‌های مختلف و کیفیت‌های گوناگونی هستند و امروز به روش طبیعی و شکسته تولید می شوند؛ شما می‌توانید با اطمینان زیاد از کیفیت بالا و کارایی زیاد، آنها را جایگزین مواد مصنوعی گرانقیمت کنید.

جهت در خرید ماسه و دریافت قیمت ماسه با ۰۹۱۲۱۹۶۵۵۳۵ گنجی زاده تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید ماسه و فروش انواع مصالح ساختمانی با آقای مصالح تماس بگیرید

خرید و فروش مصالح ساختمانی – فروش مصالح ساختمانی – فروش شن و ماسه – فروش شن – فروش ماسه – فروش شن و ماسه شکسته – شن و ماسه  – فروش شن و ماسه سراسر تهران – قیمت شن و ماسه – فروش شن و ماسه غرب تهران – خرید ماسه

 

۰۹۱۲۱۹۶۵۵۳۵ گنجی زاده

آقای مصالح را در اینستاگرام دنبال کنید

خرید ماسه
Tags: , , , , , , , , , , , , ,

سوالات متداول

بسته به نوع سفارش و فاصله ما از محل پروژه این زمان متفاوت بوده اما معمولا کمتر از ۱۲ ساعت است

از آنجا که تعداد ماشینهای حمل بار بسیار زیاد است برای رضایت مشتری سعی شده تا از سرویسهای اقتصادی برای کرایه حمل استفاده شود.

از آنجایی که آقای مصالح دارای عاملیت بسیاری از مصالح ساختمانی است تمامی قیمتها به قیمت درب کارخانه عرضه میگردد.

2 دیدگاه. همین الان خارج شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس بگیرید