خرید ماسه

folder_openمصالح ساختمانی
comment2 دیدگاه

خرید ماسه در مصالح ساختمانی

 خرید ماسه

خرید ماسه را میتوان با روش های مختلف و در شرایط گوناگون انجام داد که در مجموعه ” آقای مصالح ” می خواهیم به بررسی این موضوع برای شما عزیزان بپردازیم.

خرید ماسه از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا ماسه یکی از پرکاربردترین مصالح در کشور ما است و در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد؛ خوشبختانه در کشور ما به میزان کافی و لازم معادن استخراج ماسه وجود دارد و بهره برداری از آن به میزان لازم انجام می شود. به گونه ای که ما در کشور خود نه تنها به واردات ماسه نیاز نداریم بلکه صادرات آن را نیز به کشورهای دیگر انجام می دهیم.

این مواد به دلیل داشتن ساختار سالم و نداشتن هیچگونه ضرری برای طبیعت و انسان ها، توانسته اند در صنایع مختلف مانند ساخت بتن و ساخت تجهیزات ساختمانی مورد استفاده قرار بگیرند. در حال حاضر خرید سیمان بسیار بالا است و می‌تواند جزء پرفروش ترین محصولات برای استفاده و تولید در صنایع متنوع به حساب بیاید؛ ماسه با اکثر مواد مانند آهک به خوبی مخلوط می‌شود و می‌تواند سازه‌های مختلفی ایجاد کند.

خرید ماسه همراه با تحویل در محل بصورت تلفنی و آنلاین انجام میشود. فروش ماسه با تماس با کارشناسان ما ۰۹۱۲۱۹۶۵۵۳۵ گنجی زاده  با قیمت مناسب صورت میگیرد.

ماسه یکی از مصالح ساختمانی پرکاربرد بوده که با آهک مخلوط شده و مخلوط اماسه و آهک ، به عنوان مقاوم کننده پی سازه  آجری و کارهای آجری استفاده میشود.

ماسه چیست؟

ماسه به مصالح سنگی گفته می‌شود که دارای اندازه بسیار خرد و ریز هستند و معمولاً به راحتی در سواحل دریاها پیدا می‌شوند، هنگامی که تخته‌ سنگ‌ها یا بقایای صدف و مرجان‌ها به دلیل مواردی مانند باد، موج و فرسایش می‌شکنند و خرد می‌شوند، ماسه به وجود می‌آیند،
ذره‌های ماسه باید اندازه ای از یک صدم میلی متر تا دو میلی متر داشته باشند.

ماسه‌ها نیز دارای تنوع بسیاری هستند و در صنایع مختلف کاربرد دارند؛ طبق استانداردها، ماسه‌ها به سه دسته ریز، متوسط و درشت تقسیم‌بندی می‌شوند. انواع ماسه‌ها معمولاً آب را در خود نگه نمی‌دارند و بسیار سریع در آب ته‌نشین می‌شوند. سیلیکا یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مواد معدنی تشکیل‌دهنده ماسه‌ها است که به مقدار زیادی در پوسته زمین یافت می‌شود.

انواع ماسه

شناخت انواع ماسه و اطلاع از ویژگی‌ آن‌ها از مهم ترین فاکتورهایی است که تمام افراد خریدار باید به آن توجه داشته باشند، در حال حاضر به دلیل این که در بیشتر مواقع از ماسه در صنایع ساختمان سازی استفاده می‌شود، در نتیجه شناختن انواع آن‌ها می‌تواند در داشتن خرید بهتر و مناسب به افراد کمک کند؛ از اصلی ترین انواع ماسه می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

  • ماسه کوهستانی
  • ماسه رودخانه ای
  • ماسه بادی

جهت در خرید ماسه و دریافت قیمت ماسه با ۰۹۱۲۱۹۶۵۵۳۵ گنجی زاده تماس حاصل فرمایید.

ماسه کوهستانی :

ماسه کوهستانی نوعی ماسه بوده که بیشتر در پای کوه در کناره بستر رودخانه یافت میشود. ماسه کوهستانی ماسه بیشتر گوشه تیز داشته و به همین علت با مصالح ساختمانی مانند :  آهک و سیمان پیوندی مستحکم برقرار می کند.

ماسه کوهستانی از باکیفیت ترین ماسه‌های موجود در جهان است که از هزاران سال پیش ایجاد شده است. می‌توان این نوع ماسه را از سنگ کوه، مصالح کوهی یا واریزه کوهی نیز به دست آورد؛ در حال حاضر هزینه برداشت این ماسه‌ها زیاد است و می‌توان از آن در صنایع مختلف یا تهیه کردن آسفالت نیز استفاده کرد.

ماسه رودخانه ای :

ماسه رودخانه ای به نوعی از ماسه گفته میشود که بر اثر حرکت زیاد تحت سایش فراوان واقع شده است. در حاصل این سایشها این بوده  که سطح این ماسه به نسبت صاف و کروی شکل گردیده و پیوند خوبی با شیره آهک و سیمان ندارد. به همین علت در هنگام ساخت ملات با این نوع ماسه، تلاش میگردد که آن را با ماسه شکسته مخلوط کنند.

ماسه رودخانه ای از پر استفاده ترین و ارزان ترین انواع ماسه است که از کناره‌های رودخانه و بستر آن تهیه می‌شود، این نوع ماسه‌ها معمولاً رنگ خاکستری داشته و از کیفیت نسبتا خوبی نیز برخوردار هستند. به دلیل داشتن دانه بندی خوب از آنها برای تهیه انواع بتن و کارهای بنایی استفاده می‌کنند.

ماسه بادی :

ماسه بادی دارای دانه های بسیار ریزی است. از ماسه بادی در ملاتهای آبی استفاده شده است.

ماسه بادی نیز از انواع ماسه ها است که می‌توان به طور طبیعی آن را در دره‌های رودخانه ها یا اطراف سواحل پیدا کرد؛ ماسه بادی از مهمترین مصالح ساختمانی است، همچنین برای پر کردن زمین‌های ورزشی مانند والیبال و فوتبال ساحلی نیز از آن استفاده می‌شود. ماسه‌های بادی بر اساس نوع رسوبات سرعت، جهت باد، پوشش گیاهی و غیره دارای اندازه و اشکال مختلفی هستند.

جهت در خرید ماسه و دریافت قیمت ماسه با ۰۹۱۲۱۹۶۵۵۳۵ گنجی زاده تماس حاصل فرمایید.

انواع شن و ماسه

شن و ماسه ساختمانی به دو روش تهیه می‌گردد:

  • شن و ماسه طبیعی
  • شن و ماسه شکسته

از شکسته شدن تخته سنگ‌ها یا خرد و ریز شدن سنگ، صدف و مرجان، شن و ماسه به وجود می‌آید؛ انواع شن و ماسه در سواحل دریا یا مکان‌های دیگر مانند بیابان دیده می شوند. در حال حاضر این مواد دارای تنوع زیادی هستند مثلا مثلاً شن و ماده طبیعی و شن و ماسه شکسته یا مصنوعی، از اصلی‌ترین آنها به حساب می‌آیند.

این مواد بر اساس اندازه تشکیل دهنده یا شکل ظاهری دارای تنوع زیادی هستند، در حال حاضر انواع شن و ماسه بر اساس ابعاد و اندازه دارای استفاده‌های مختلفی هستند همچنین نوع سنگ و مواد خرد و شکسته شده می‌توانند از اصلی ترین عوامل تعیین کننده تنوع شن و ماسه به حساب بیایند.

تفاوتهای شن و ماسه

شن و ماسه مواد بدون سیمان و جداگانه ای هستند و با متلاشی شدن طبیعی سنگهای سطح زمین حاصل می شوند.

شن و ماسه با وجود اینکه در سطح زمین همیشه با هم یافت میگردد ولی در سایز و دانه بندی با هم فرق دارند:

ماسه عبارت است از مواد زاویه داری که از فرسایش و خرد شدن طبیعی سنگها حاصل شده است.

شن عبارتند از موادیکه بطور طبیعی از سایش و خرد شدن سنگها حاصل شده .

از اصلی ترین و مهم ترین تفاوت‌های شن و ماسه می‌توان به اندازه و ابعاد آنها اشاره کرد، به طوری که شن از ماسه اندازه بزرگتری دارد. همچنین نوع استفاده آنها نیز می‌تواند با یکدیگر فرق داشته باشد، مثلاً از ماسه برای مقاوم کردن پی ساختمان و آجر کاری استفاده می‌کنند در صورتی که از شن بیشتر در راهسازی، زهکشی و تصفیه آب استفاده می‌شود.

شکل ظاهری شن و ماسه نیز با یکدیگر تفاوت‌هایی دارد مثلاً ماسه بسیار ریزتر بوده و حالت پودری دارد ولی شن اندازه ای درشت تر با قطعات کوچک و بزرگ زاویه دار دارد؛ همچنین میزان زبری شن بیشتر بوده و ماسه حالت نرم و روان تری دارند؛ به طور تقریبی میزان جذب گرما توسط شن و ماسه به یک اندازه است ولی ماسه مقاومت دمایی زیادتری داشته و حرارت جذب شده را با سرعت بالا تری ساطع می‌کند در صورتی که شن‌ها را تا چندین ساعت گرم می‌ماند.

تفاوت شن و ماسه طبیعی و شن و ماسه شکسته

شن و ماسه طبیعی به طور مستقیم از سرند کردن و شستن و دانه بندی مخلوط شن و ماسه طبق نیاز مصرف کننده تهیه و تولید میشود و دانه های طبیعی دارند. اما شن و ماسه شکسته از خرد کردن قطعات بزرگ سنگ داخل دستگاه سنگ شکن تولید میشود. در حقیقت شن و ماسه طبیعی بطور طبیعی و شن و ماسه شکسته بطور دستگاهی تولید میگردد.

بسته به نوع شن و ماسه که به صورت طبیعی یا شکسته باشد، این مواد دارای استفاده‌های مختلفی هستند به همین دلیل نیاز است تا شما با تفاوت این دو با یکدیگر آشنا شوید. شن و ماسه طبیعی در اثر برخورد با هم یا غلطیدن تکه سنگ‌ها روی یکدیگر یا بر اثر عواملی مانند آب رودخانه‌ها، باد و تغییرات زمین شناسی به وجود می‌آیند.

می‌توان انواع شن و ماسه طبیعی را در بستر رودخانه، مخروط افکنه‌ها، آبرفت‌ها و مکان‌هایی که آب و رودخانه زیاد است، پیدا کرد؛این شن و ماسه‌ها معمولاً دارای گوشه های گرد هستند و اثر فرایند های طبیعی ایجاد می‌شوند؛ در مقابل شن و ماسه شکسته به موادی گفته می‌شود که از خرد و آسیاب کردن سنگ‌های معدنی در کارخانجات تولید شده و دارای گوشه های تیز است، از این شن و ماسه‌ها بیشتر برای ساخت ملات دیوار چینی و ملات بنایی استفاده می‌کنند.

خرید ماسه شکسته

در حال حاضر خرید ماسه شکسته برای استفاده در صنایع ساختمانی بسیار رایج است، این ماسه‌ها به دلیل داشتن گوشه‌های تیز می‌توانند برای ساخت بتن یا استفاده در تهیه ملات‌های ساختمانی گزینه مناسبی باشند؛ شما می‌توانید اقدام به خرید ماسه بر اساس وزن مورد نیاز خود کرده و این محصولات را با وزن‌های گوناگون به صورت عمده و جزئی تهیه نمایید.

بسته به اندازه قطعات و کارخانه تولید کننده این محصولات قیمت‌های گوناگون و متنوعی دارد و شما می توانید بر اساس بودجه خود اقدام به تهیه و یا سفارش آنها کنید. خرید ماسه شکسته به صورت حضوری و آنلاین انجام می‌شود و شما می‌توانید هر کدام از روش‌ها را که مایل بودید برای خرید، انتخاب کنید.

خرید ماسه در تهران

سعی شده برای عزیزان ما در تما استانها علی الخصوص جهت خرید ماسه در تهران مناسبترین و پایین ترین نرخ کرایه در نظر گرفته شود. آقای مصالح حامی شما در تمام مراحل خرید خواهد بود.

کاربرد شن و ماسه

در حال حاضر شن و ماسه دارای کاربردهای مختلفی هستند، برای مثال می‌توان از آنها در ساخت بتن استفاده کرد؛ علاوه بر این برای عایق سازی لوله‌ها، سنباده سازی، شیشه سازی، تصفیه آب یا ساخت مصالح ساختمانی دیگر، شن و ماسه کاربردهای متنوعی دارند.

از اصلی‌ترین و مهم‌ترین کاربردهای آنها می‌توان در صنعت ساختمان سازی اشاره کرد، زیرا علاوه بر کیفیت بالا دارای قیمت مناسب و ارزانی هستند و به دلیل طبیعی بودن و نداشتن هیچ گونه ضرری برای انسان و محیط زیست، گزینه مناسبی برای استفاده در اکثر صنایع و تولید محصولات و تجهیزات مختلف می‌باشند.

قیمت ماسه

ضمن ارادت خدمت شما مشتریان گرامی لز آنجا که قیمت ماسه بصورت به روز می باشد برای دریافت و اطلاع ار قیمت ماسه با کارشناس ما ۰۹۱۲۱۹۶۵۵۳۵ گنجی زاده تماس حاصل نمایید.

خرید ماسه شسته

ماسه شسته یکی از انواع مصالح ساختمانی است . فرآیند تولید این نوع ماسه بدین صورت است که در ابتدا ماسه طبیعی را پس از خروج از الک ها و شسته شدن توسط دستگاه کلاسیفایر وارد دستگاه رطوبت گیر و خشک کن کرده و آنرا الک میکنند. خرید ماسه شسته با مناسبترین قیمت در سایت ما انجام میپذیرد.

افزون بر آن مقداری مواد ریزدانه با روش پاششی از هیدروسیکلون بر روی مواد و مصالح در حال سرند می ریزند که این عمل باعث می گردد ماسه بصورت نرم درآمده و با مقدار ریزدانه بیشتر تولید شود.

خرید ماسه آنلاین

یکی از بهترین روش های خرید ماسه را میتوان روش آنلاین در نظر گرفت. هر چه جوامع به سمت الکترونیکی شدن بیشتر پیش می روند کسب و کار های اینترنتی و آنلاین نیز رونق بیشتری پیدا می کنند. از این رو بسیاری از عرضه کنندگان شن و ماسه نظیر: مجموعه “ آقای مصالح ” امکان خرید آنلاین را نیز برای مشتریان خود فراهم کرده اند تا مشتریان بتوانند به راحتی ثبت سفارش خرید داشته باشند.

پس اگر شما عزیزان نیز خواهان خرید شن و ماسه هستید میتوانید از طریق این مجموعه به صورت آنلاین سفارش خرید خود را به ثبت برسانید تا محصول مورد نظر توسط همکاران ما برای شما عزیزان به آدرس مورد نظرتان ارسال شود.

مزایای خرید آنلاین ماسه

خرید ماسه آنلاین از مزیت های زیادی برخوردار است که مهمترین مزیت های آن از قبیل زیر شناخته می شوند:

امکان ثبت سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن

خرید آنلاین ماسه به گونه ای است که شما عزیزان میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش خود را به ثبت برسانید. زیرا در این شرایط نیازی به طی کردن مسافت تا شرکت ماسه مورد نظر را نخواهید داشت بلکه از خانه یا محیط کار خود و در عرض چند دقیقه میتوانید سفارش را به ثبت برسانید. در این شرایط با مشکلات و معضلاتی همچون ترافیک، طی کردن مسافت و … رو به رو نخواهید بود.

امکان خرید سایر مصالح در کنار ماسه

اکثر مراکز فروش ماسه به گونه ای هستند که سایر مصالح را نیز در کنار ماسه به فروش می رسانند. با این وجود با خرید ماسه آنلاین میتوانید علاوه بر ثبت سفارش خرید ماسه به خرید سایر مصالح مورد نیاز خود نیز بپردازید. در نتیجه نیازی به مراجعه به شرکت های مختلف برای تأمین مصالح مورد نیاز خود نخواهید داشت بلکه با یک جست و جوی اینترنتی و یا یک تماس تلفنی سفارش به راحتی برای شما قابل ثبت خواهد بود.

کاهش هزینه ها و مخارج

ثبت سفارش خرید ماسه به صورت آنلاین میتوانند موجب کاهش هزینه ها و مخارج شما عزیزان شود. زیرا در این حالت نیازی به طی کردن مسافت و صرف هزینه برای رفت و آمد تا محیط شرکت فروش ماسه را نخواهید داشت و از سوی دیگر میتوانید ماسه را با قیمت مناسب تر تهیه کنید. علت این موضوع را میتوان این چنین در نظر گرفت که شرکت های عرضه کننده ماسه به صورت با واسطه و بی واسطه فعالیت می کنند و خرید آنلاین این امکان را برای شما ایجاد می کند که خرید ماسه را از مراکز بی واسطه انجام دهید و مستقیم از عرضه کننده های دست اول خرید ماسه را تجربه کنید که این موضوع به میزان زیادی در مخارج شما و کاهش هزینه ها تأثیر می گذارد.

امکان خرید ماسه در شهرستان ها

از دیگر مزیت های خرید ماسه به شکل آنلاین این است که در این شرایط متقاضیان میتوانند از شهرها و استان های مختلف خرید ماسه از یک مجموعه در شهر دیگر را انجام دهند و هیچ محدودیت مکانی و جغرافیایی در این شرایط برای مشتریان ایجاد نمی شود.

در چنین شرایطی مشتریان میتوانند بدون نیاز به جا به جا شدن میان دو شهر خرید خود را از راه دور و بدون زحمت انجام دهند.

فاکتورهای موثر در قیمت ماسه

قیمت ماسه تحت تأثیر مسائل و عوامل مختلفی است که این مسائل در هزینه ماسه تأثیرگذار هستند و می توانند موجب افزایش و یا کاهش قیمت خرید ماسه شوند. مهمترین فاکتورهای مؤثر در این زمینه از قبیل زیر شناخته می شوند:

نوع ماسه

همانطور که در بخش های فوق اشاره شد، ماسه انواع مختلفی دارد که هر یک از آنها از ویژگی های مختص به خود برخوردار هستند. به همین دلیل هر نوع ماسه قیمت متفاوتی دارد که در بررسی هزینه باید به نوع آن توجه داشت.

حجم و مقدار ماسه مورد نیاز

بدون شک هر چه قدر که حجم و مقدار ماسه مورد نیاز مشتریان بیشتر باشد و این عزیزان بخواهند ماسه به مقدار بیشتری تهیه کنند باید هزینه بیشتری نیز در این راستا بپردازند. زیرا بهای ماسه به صورت کیلویی محاسبه می شود و هر چه قدر مقدار آن بر حسب واحد اندازه گیری کیلو بیشتر باشد قیمت آن نیز افزایش می یابد.

عرضه کننده ماسه

فروشنده ها و عرضه کننده های شن و ماسه شرایط یکسانی ندارند بلکه شرایط آنها متفاوت است. برخی از این عرضه کننده ها به شکل بدون واسطه و برخی دیگر با واسطه فعالیت می کنند که فروشنده های بدون واسطه قیمت مناسبی دارد و ماسه را با نرخ بهتری در اختیار شما قرار می دهند به همین دلیل زمانی که از فروشنده های بدون واسطه خرید می کنید هزینه های شما کاهش می یابد.

نحوه خرید ماسه

همانطور که در بخش فوق اشاره کردیم ماسه را میتوانید به صورت آنلاین و یا حضوری خریداری کنید. خرید ماسه به صورت آنلاین در مقایسه با خرید آن به شکل حضوری با صرف هزینه کمتری رو به رو است که از این جهت این موضوع را نیز از عوامل مؤثر در هزینه خرید ماسه در نظر می گیرند.

گرانترین ماسه چیست؟

گرانترین ماسه به عنوان ماسه ۰۶ و یا صفر شش شناخته می شود. زیرا این نوع ماسه کاربرد بسیار زیادی در ساخت و ساز دارد و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. ماسه ۰۶ از قطر بیشتر از ۶ میلی متر برخوردار است و رنگ آن طوسی است.

ماسه ۰۶ معمولا از خرد و شکسته شدن سنگ آهک و گرانیت به دست می آید و سپس با استفاده از الک های مخصوص ابعاد بزرگ تر آن جداسازی می شوند که در نهایت به عنوان ماسه ۰۶ راهی بازار می گردند.

ماسه ۰۶ را نیز میتوانید از طریق مجموعه ” آقای مصالح ” خریداری کنید.

جمع بندی

شن و ماسه، به عنوان یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین مواد طبیعی، به دلیل خصوصیات مثبت فراوان، استفاده آسان و قیمت مناسب، در اکثر صنایع و کارخانه‌ها و همچنین در تولید مصالح ساختمانی به کار می‌روند. این مواد با اندازه‌ها و کیفیت‌های متفاوتی وجود دارند و امروزه به روش‌های طبیعی و شکسته تولید می‌شوند؛ شما می‌توانید با اطمینان از کیفیت بالا و کارایی برتر، از آنها به جای مواد مصنوعی گران‌قیمت استفاده کنید.

جهت در خرید ماسه و دریافت قیمت ماسه با ۰۹۱۲۱۹۶۵۵۳۵ گنجی زاده تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید ماسه و فروش انواع مصالح ساختمانی با آقای مصالح تماس بگیرید

خرید مصالح ساختمانی – فروش مصالح ساختمانی – فروش شن و ماسه – خرید خاک – فروش شن – فروش ماسه – فروش شن و ماسه شکسته – شن و ماسه  – فروش شن و ماسه سراسر تهران – قیمت شن و ماسه فروش شن و ماسه غرب تهران – خرید ماسه

 

۰۹۱۲۱۹۶۵۵۳۵ گنجی زاده

آقای مصالح را در اینستاگرام دنبال کنید

خرید ماسه

سوالات متداول

بسته به نوع سفارش و فاصله ما از محل پروژه این زمان متفاوت بوده اما معمولا کمتر از ۱۲ ساعت است

از آنجا که تعداد ماشینهای حمل بار بسیار زیاد است برای رضایت مشتری سعی شده تا از سرویسهای اقتصادی برای کرایه حمل استفاده شود.

از آنجایی که آقای مصالح دارای عاملیت بسیاری از مصالح ساختمانی است تمامی قیمتها به قیمت درب کارخانه عرضه میگردد.

2 دیدگاه. همین الان خارج شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس بگیرید