خرید سیمان تیپ ۲ تهران

 1. خانه
 2. >
 3. خرید سیمان تیپ ۲ تهران

خرید سیمان تیپ ۲ تهران

سیمان تیپ ۲ تهران

خرید سیمان تیپ ۲ تهران به دلیل کیفیت متوسط و کارایی بالا در سال‌های اخیر افزایش قابل توجهی یافته است.

این سیمان در برابر انواع یون‌ها و نمک‌ها مقاومت کمتری از خود نشان داده و به دلیل داشتن قیمت مناسب بسیاری از افراد تمایل به خرید و استفاده از آن برای ساخت ساختمان‌های بزرگ دارند.

در حال حاضر این محصول کیفیت قابل قبول و ماندگاری بالایی دارد، به همین دلیل در کنار استفاده در ساخت و ساز در صنایع مختلف نیز از آن استفاده می‌کنند. در ادامه این مطلب به توضیحات کامل‌تری در مورد سیمان تیپ ۲ تهران می‌پردازیم.

خرید سیمان تیپ ۲ تهران بصورت آنلاین انجام میگردد. سیمان تهران یکی از پرکابردترین مصالح ساختمانی می باشد. قیمت سیمان تیپ ۲ تهران فقط و تنها با یک تماس کوتاه و زیرقیمت بازار.

با کارشناس فروش آقای مصالح آقای گنجی زاده ۰۹۱۲۱۹۶۵۵۳۵ در تماس باشید.

سیمان تیپ ۲ چیست؟

سیمان تیپ ۲ یکی از محصولات پودری خاکستری است که به نسبت بالا در آب حل می‌شود و از آن ملات یا بتن می‌سازند.

امروزه از این سیمان بیشتر در مناطقی با آب و هوای گرم استفاده می‌شود زیرا می‌تواند این آب و هوا را به خوبی تحمل کرده بدون اینکه ترک بخورد یا کیفیت آن کاهش پیدا کند.

ویژگی سیمان تیپ ۲ تهران

اطلاع از مهمترین ویژگی‌های سیمان تیپ ۲ تهران می‌تواند در خرید بهتر این محصولات توسط شما موثر باشد. در محیط‌هایی که در معرض خطر تهاجم سولفات‌ها قرار دارند استفاده از این سیمان می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

معمولاً گیرش این سیمان نسبت به سایر سیمان‌ها کمتر بوده و زمان بیشتری برای خشک شدن نیاز دارد؛ می‌توان از این سیمان برای ساخت و سازهای عمومی یا ساختمان‌های مسکونی، تجاری و اداری استفاده کرد.

در حال حاضر می‌توانیم این سیمان را با درجه خلوص و ترکیبات مختلفی پیدا کنیم، معمولاً سیمان‌های تیپ ۲ از درجه خلوص بالایی برخوردار هستند.

موارد استفاده سیمان تیپ ۲ تهران

سیمان تیپ ۲ تهران دارای استفاده‌های فراوانی است، از جمله مهم‌ترین کاربرد و استفاده‌هایی که این محصول دارد می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • استفاده برای ساخت‌های حجیم و ضخیم مانند سد‌های وزنی
 • بتن ریزی در هوای گرم
 • ساخت لوله‌های بتنی و فوندانسیون‌ها
 • ساخت کانال‌های آبیاری و کانال‌های آب و فاضلاب
 • قابل استفاده در صنایع بتن‌های پیش ساخته
 • استفاده برای ساخت ستون‌ها، بدنه، سیلوها و……

قیمت سیمان

آقای مصالح با در دست داشتن عاملیت و نمایندگی سیمان تیپ ۲ تهران میتواند شما را با پایین ترین هزینه در ساخت ساختمان یاری کند.

فقط یک تماس کوتاه مافیست تا بتوانید سیمان را در محل تحویل بگیرید.

با کارشناس فروش آقای مصالح آقای گنجی زاده ۰۹۱۲۱۹۶۵۵۳۵ در تماس باشید.

شرایط نگهداری سیمان تیپ ۲ تهران

توجه به شرایط نگهداری سیمان تیپ ۲ تهران می‌تواند عمر این محصول را افزایش داده و از کلوخه یا خراب شدن آن جلوگیری کند؛ هنگام نگهداری این محصول حتماً به موارد زیر توجه کنید:

 1. به منظور افزایش عمر مفید سیمان آنها را در سیلوهای استاندارد نگهداری کنید.
 2. سیلوهای سیمان و مشتقات آن‌ها حتماً باید از نظر سازه‌ای، طراحی و محاسبه شده باشند.
 3. در قسمت پایین سیلوها باید دریچه‌ای به منظور میل زدن وجود داشته باشد همچنین این سیلوها باید مجهز به ترازنما باشند.
 4. تمامی محموله‌های سیمانی که وارد کارگاه می‌شوند باید دارای مشخصاتی مانند تاریخ تولید، تیپ و وزن باشند.
 5. به منظور پیشگیری از متورم شدن سیلوها، نباید بیشتر از ۸۰ درصد ظرفیت سیلوها پر شوند.
 6. حداکثر ۹۰ روز پس از نگهداری سیمان تیپ ۲ تهران باید اقدام به مصرف آن شود اگرنه ممکن است کیفیت آن کاهش پیدا کرده و غیر قابل استفاده شود.

سیمان تیپ 2 تهران

قیمت سیمان تیپ ۲ تهران

افرادی که قیمت سیمان تیپ ۲ تهران برای آنها اهمیت دارد بهتر است بدانند سایت مستر مصالح این سیمان را با قیمت اقتصادی و مناسب در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد، شما می‌توانید در ابتدا از قیمت دقیق این محصول مورد بر اساس وزن انتخابی اطلاع پیدا کرده و پس از کسب اطلاعات لازم آن را سفارش دهید.

قیمت مناسب این محصول سبب شده است تا تمام افراد بتوانند بر اساس بودجه خود اقدام به خرید و ثبت سفارش آن کنند. موارد مختلفی می‌تواند روی قیمت نهایی این محصول تاثیرگذار باشد که قبل از خرید باید آنها را در نظر گرفته و پس از برآورد قیمت، با اطمینان کافی سیمان مورد نظر خود را سفارش دهید.

جهت خرید سیمان، قیمت سیمان و دریافت قیمت سیمان تیپ ۲ تهران در سراسر تهران علی الخصوص غرب تهران بصورت آنلاین فقط با آقای مصالح تلفنی تماس بگیرید.

خرید سیمان تیپ ۲ تهران

قبل از اقدام به خرید سیمان تیپ ۲ تهران در ابتدا نیاز خود را در نظر گرفته و سپس اقدام به خرید این محصول در وزن استاندارد کنید.

توجه به وزن، تاریخ تولید و برند تولید کننده از مهمترین مواردی است که هنگام خرید این نوع سیمان باید آنها را در نظر داشته باشید. در صورتی که تمایل به خرید سیمان تیپ ۲ تهران با کیفیت بالا و درصد خلوص بالا دارید می‌توانید آن را از سایت مستر مصالح خریداری کنید.

سایت ما انواع سیمان تیپ ۲ را در وزن و بسته‌بندی‌های آکبند و مناسب در اختیار خریداران قرار می‌دهد؛ توجه داشته باشید شما می‌توانید این محصول را به آسانی و بدون صرف وقت زیاد در منزل سفارش داده و در زمان مشخص شده تحویل بگیرید.

موارد استفاده سیمان تیپ ۲ تهران:

 • استفاده در سدسازی
 • ساخت بتن در هوای گرم
 • ساخت لوله‌های بتنی
 • ساخت لوله‌های آب و فاضلاب
 • ساخت کانال‌های آبیاری
 • ساخت ستون‌ها
 • ساخت سیلوها
 • تولید فوندانسیون

خرید سیمان

از آنجا که سیمان یکی از پرکاربردترین مصالح ساختمانی است. خرید سیمان به قیمت مناسب میتواند بسیار در پایین آوردن هزینه های ساخت موثر باشد.

شما در سایت آقای مصالح با خرید سیمان به قیمت پایین میتوانیید در هزینه ساخت صرفه جویی کنید.

سوالات متداول

 1. اهمیت نگهداری صحیح سیمان تیپ ۲ تهران چیست؟

این سیمان باید در سیلوهای مناسب و در دمای استاندارد نگهداری شود، همچنین توجه داشته باشید این محصولات نباید بیشتر از ۹۰ روز در سیلوها نگهداری شوند زیرا ممکن است کیفیت خود را از دست بدهند.

 1. قیمت خرید سیمان تیپ ۲ تهران چقدر است؟

قیمت این محصولات می‌تواند بر اساس وزن خرید، برند تولید کننده و نوع خرید که به صورت آنلاین یا حضوری است، متغیر باشد.

 1. از سیمان تیپ ۲ تهران برای چه مواردی استفاده می‌شود؟

علاوه بر استفاده در ساخت و ساز ساختمان‌ها، از این سیمان برای ساخت استخر، لوله‌های بتنی، فوندانسیون‌ها، سدها و غیره استفاده می‌شود.

فروش سیمان تیپ 5 تهران

سوالات متداول

بسته به نوع سفارش و فاصله ما از محل پروژه این زمان متفاوت بوده اما معمولا کمتر از ۱۲ ساعت است

از آنجا که تعداد ماشینهای حمل بار بسیار زیاد است برای رضایت مشتری سعی شده تا از سرویسهای اقتصادی برای کرایه حمل استفاده شود.

از آنجایی که آقای مصالح دارای عاملیت بسیاری از مصالح ساختمانی است تمامی قیمتها به قیمت درب کارخانه عرضه میگردد.

فهرست
تماس بگیرید